Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatni fog így is a gyógyszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatni fog így is a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban két db tablettát sajnos több, mint 12 órán át vettem be. AZ egyiket konkrétan 24 óraval később. A menzeszem is felborult persze, de most kezdtem az egy hét kihagyást, amit a gyógyszer és a doki előir. Viszont jövő pénteken kezdem újra. Ebben a hónapban óvszerrel is védekeztünk plusszba, biztos ami biztos, de vajon most ha elkezdem az új hónapot helyesen szedni a fogamzásgátlót, az ugyanúgy hatni fog, mint ha az előző hónapban nem hibázok el két tablettát?

Mennék orvoshoz, de januárra van időpont csak.

Köszönöm a válaszokat!


2017. dec. 16. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval pótoltad mindkettőt,akkor nagy baj nem lehet.Hányadik héten felejtetted el őket bevenni?
2017. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, pótoltam. Az egyik az utolsó előttin a másik az utolsó héten.

Friss a kapcsolatunk, és nem biztos, hogy most szeretnénk babát, viszont felhőtlen szexuális életet szeretnénk élni, de biztonságosan! Ezért a kérdésem.

2017. dec. 16. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem pótoltad volna a 2.-at akkor azt mondanám,hogy még a szünet első hetében nem biztos a védelem,de ha bevetted,akkor nem lehet gond.

Döntsd el,hogy használtok-e még gumit,de én azt mondom,azt az 1 hetet még ki lehet bírni kiegészítő védekezéssel.

2017. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valószínűleg abban az időszakban inkább használunk még óvszert!
2017. dec. 16. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!