Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pisi tényleg kimossa a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pisi tényleg kimossa a spermát a hímvesszőből és az előváladékban már nem lesz, vagy attól ugyanúgy lehet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nem értem. Pisilés után kezd termelődni az előváladék, nem?
2017. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A vizelet megöli a spermát,de erre nem szabad alapozni.Ha nem akarsz még gyereket,akkor ne kísérletezz.
2017. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:
69%

ja

én meg tudok vízen járni....

..

2017. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést. Pisil, majd x perc mulva jön előváladék. Hogy ölné el az a pisi, ami elötte percekkel már kifolyt belöle?
2017. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező úgy érti,hogy a 2.menet előtt,ha pisil a férfi,akkor maradhat-e a húgycsőben,vagyis a megjelenő előváladékban sperma.Tehát az előző ejakulációból.

Ha nem így érti,akkor én sem tudom,hogy mi van..

2017. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen úgy értem :D
2017. dec. 15. 08:05
 7/10 anonim ***** válasza:
A pisi nyilván csak akkor hat, amikor áthalad a húgycsövön. Ha előbb van a pisi, mint az erekció és az előváladék, akkor semmi hatása nincs. Ha viszont erekció és ejakuláció után pisilsz, akkor tényleg kimossa...
2017. dec. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kimossa, de ez kevés!

Ugyanis jön a következő adag, még mielőtt bedugnád a szerszámod.

PONT ERRE való az előváladék: kimossa a húgycsövet, mivel különben mérgező lenne a spermiumoknak.

Tehát MEG VAN OLDVA, hogy termékeny legyél, hiába pisiltél előtte!

2017. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az előváladék csak akkor tartalmazhat spermiumot,ha az azt megelőző ejakulációból maradt a húgycsőben.

Ez pusztán biológia.

Nem olyan komplikált:a herecsatornákban fejlődnek és a mellékherében tárolódnak a spermiumok.Az előváladékot pedig egy teljesen más mirigy ,a Cowper-mirigy termeli.

Nem a megtermékenyítés a célja,hanem ,hogy megtisztítsa a vizeletmaradványoktól a húgycsövet és síkosítson.


Ennyi erővel,ha a nő elkezd nedvesedni,akkor már biztos a terhesség..?

Még jó,hogy nem.

De,kérdező!Tényleg nem szabad kísérletezgetni,mert nem éri meg.


Ja,és aki azzal jön,hogy ő márpedig az előváladéktól lett terhes,az vagy a 2.menet miatt esett teherbe,(de ahhoz nagyon ostobának kell lenni,hogy valaki magába engedje a már spermás péniszt..) vagy nem sikerült a férfinak időben kihúznia.

2017. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valòban a pisi megöli ès kimossa de azt hogy èppen egy nem e marad bent ès hogy mennyi èli mègis tùl a pisit hàt megmondhatatlan

bàr kicsi az esèlye nagyon mègis ott van tehàt jobb nem kisèrletezni szerintem

2017. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!