Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hat-e akkor a fogamzásgátló,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat-e akkor a fogamzásgátló, ha az első levél 20 napján hánytam és a második levél alatt Augmentin Duo tablettát kellett szednem és 8db Zinacef injekciót kaptam.

Figyelt kérdés

Valamint mindemellett kísérőként ment az algopyrin, ACC200, Mebucain, Strepsils és a Tantumverde...

Szóval eléggé elbizonytalanodtam, hogy ennyi gyógyszer után kell e védekeznünk másképpen annak ellenére, hogy mindig pontosan vettem a fogamzásgátló tablettát...

Segítsetek!


2008. okt. 24. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
én ugyan nem szedek tabit, de nem lenne egyszerübb, ha ilyenkor óvszerrel védekeznétek? akkro biztos nem lehet baj, így meg van aki azt modnja hogy mehet, van aki nem. kinek fogsz hinni? szerintem óvszerrel és nem lesz gond.
2008. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt az is kérdés, hogy mikor hánytál? A tabletta bevételét követően 4 órán belül? Mert akkor mindenképpen védekezzetek óvszerrel! Az Augmentint meddig szedted? Ha csak 4-5 nap, akkor nem lehet baj! A többi pedig nem befolyásolja a hatását!
2008. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem szerencsés, hogy pont az első levélből maradt ki egy darab a hányás miatt... szerintem most egy ideig (egy-két hét) csnáljátok gumival, már csak az antibiotikum miatt is. Fő a biztonság!
2008. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A tabletta bevétele után 6-7 órával hánytam...

Egyébként köszönöm az információkat:D

2008. okt. 25. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!