Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mért nem áll fel? E miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem áll fel? E miatt szakított

Figyelt kérdés

A barátnőmmel egyszer szex közben benne maradt a gomi nem lett semmi gond

De amióta ha lefekszunk oda kerul a sor hogy gumi lelankad...

Es e miatt szakitott


2017. dec. 4. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Emiatt szakitott de ne várj gerinceaseget mert megmobdani ugyse fogja. Béna vagy az tény de sajnos nem a te hibád hogy nem találtad meg azt aki szeret. Mert az exed nem szeretett.


Most nalam fekszik

2017. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Első válaszoló megfogalmazta a gyk hulladék esszenciáját :D
2017. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Velünk is ez volt, a barátom mindig lelankadt a gumitól. Utáltuk is, most már gyógyszert szedek.

Szerintem sem a Te hibád, sokakra van ilyen hatással az a vacak...

2017. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
nekem is lankad a gumitol,ezért nem használjuk
2017. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 I am Nephilim ***** válasza:
93%

A barátomnak is egyik szexnél lelankadt és ez sajnos picit megtörte és utána még jó pár szex próbálkozásnál ugyanez megtörtént. Viszont én imádom őt és annyit köszönhetek neki, szóval mindent megtettem hogy elfeledtessem vele azt a rossz élményt.

És most már ketten együtt átvészeltük ezt a helyezetet és nincs semmi baj a gumival.

2017. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is anno vont barátnőmnél lelankadt gumiban, valószínűleg pszichés dolog. De aztán mi megszakítás+spermiciddel csináltuk.

Meg sajnos ez egy ördögi kör, mert minél inkább teljesíteni akar az ember, annál inkább nem megy, mert nem tud ellazulni.

2017. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem jó érzés ha gumival csináljuk,sok férfinak van gondja ezzel. Teljesen normális hogy lelankad hiszen nem is lehet érezni a párunkat.
2017. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóra ne hallgass, az ilyenek általában impotens frusztált barmok akik semmilyen emberi kapcsolatra nem képesek, a férfi nem szégyenei.

Gumival mindenkinél akad áramszünet csak van aki tragikusan fogja fel és van aki viccesen.

Nálam is előfordult mindkét típusú nővel. Ha valaki szeret akkor nem csinál belőle tragédiát, ha meg nem szeret akkor had menjen.

Aki azt mondja hogy nála sose volt csütörtök akkor vagy hazudik, vagy keveset volt nővel.

2017. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!