Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig hat a gyógyszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2 évig szedtem a Yadine nevű fogamzásgátlót, kérdésem az lenne hogy most abbahagytam mert másra szeretnék átváltani fél év mulva. Meddig tart még a hatása illetve mennyi idő kell hogy kiürüljön a szervezetemből?
2008. okt. 24. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

kb pár nap. vagy is már az elsö hónapban teherbe eshetsz.

nem egy nagy ötlet hogy leváltod a gyógyszered ha nem volt vele bajod. Egyszer nekem a doki azt ajánlotta hogy cseréljek gyíogyszert 8tuti kapott utána pénzt) pedig semmi bajom nem volt az elözövel. na ezzel lett mert állandóan megjött meg szarul éreztem magam. elmentem egy másik dokihoz aki azt mondta hogy egy orvos soha nem ajánlhat másik gyógyszert ha az elözövel semmi baja nem volt és nem betiltott gyógyszer. így ha nincs vele bajod akkor nem szabad cserélni.

ja és az meg a másik hogy évekig szedem aztán félévig nem aztán megint na ez úgy felforgatja a hormonjaidat hogy majd irsz ide megint egy topikot hogy nem jön meg de nem lehetek terhes.

de kiürülni pár nap alatt kiürül. a kérdés hormonjaid milyen hamar állnak helyre.

2008. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szeded, akkor már nincs a szervezetedben s nem hat! Problémád volt vele, hogy abbahagytad? Nem szabad abbahagyni, ha nincs vele gond, szünetet meg pláne nem kellene tartanod! Többet ártasz vele magadnak, semmi hasznod nem lesz belőle!
2008. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál vele megbeszéltem hogy ezt most abbahagyom mivel súlyproblémám akadt és aztmondta hogy ezt most akkor hagyjam abba aztán majd ha úgy gonodlom ujra elkezdenék szedni valamit akkor felir egy alacsonyabb hormon tartalmút.Csak az érdekelne ha abbahagyom a szedését a problémám megoldódik-e.Mondta ő is hogy szünetet ne tartsak de bármikor elkezdhetek egy újat szedni.Szóval nem saját kitalációm és kedvem tartotta úgy hogy abbahagyom...
2008. okt. 24. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!