Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a jobb fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb fogamzásgátlò mòdszer? Gumi vagy gyogyszer?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó megfelelő használat mellett, de nemi betegségek ellen csak az óvszer véd.
2017. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyavalygós pasiknak a fogamzásgátló.

A nőknek a gumi.

2017. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg a gumi mert ha az kiszakad, még mindig bevehetsz egy esemény utánit és a nemi betegségektől is véd. A gyógyszert ha elfelejted bevenni vagy nem jól oldódott fel valamiért, azt már csak akkor veszed észre ha nem jön meg a menstruációd azaz teherbe estél.
2017. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

A leghatásosabb valóban azért az óvszer, mert ha gond van, azt azonnal észreveszed, minden másnál már csak az abortusz marad.

Illetve sajnos sok betegség orális úton is átadható, tehát az óvszer sem véd mindentől, de valóban a nemi betegségek jó részétől véd, míg más nem.

Viszont ha valaki tablettát szed és rendesen szedi és mindenre odafigyel, akkor az is önmagában teljesen biztonságos.

2017. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Megbízható mind a kettő, ha megfelelően használja az ember.
2017. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
83%
Zokni szandál. Haveromnak bevált.
2017. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aspirin. Térd közé szorítva.
2017. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon egyszerü. A legjobb ha a lány lenyeli a spermát. Én mindig ezt a modszert alkalmaztam vagy ha popsiba megy. Igy nincs riziko. Gumival rosz nem az az érzés kivéve ha a lány nagyon patentjó feszes de azt is jobb lenne simán érezni,a fogamzásgátlo meg hormonálisan szét küldi a nöi szervezetett hiába vannak ujjak meg jónak mondott ugyan ugy szét küldi aztán meg idövel csodálkozik miért nem lehet gyereke. szoval a legtutibb a lenyelés vagy popsiba és nincs riziko.
2017. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mindenek van előnye, hátránya, de ha egyik se tetszik érdemes tovább kutakodnod, mert akad más lehetőség is bőven.
2017. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A gyógyszert jobb kerülni. Hidd el jobb nem játszani művi úton a hormonjaiddal. Persze azt mondják hogy semmi mellékhatása de az utóbbi 50 évben mióta tömegesen használják, nagyon megemelkedett a vetélések, a nehéz teherbeesések és a terméketlenségek aránya. Szerintem nagyon valószínű hogy van köze a tablettahasználathoz (hiszen az is pont ezeket csinálja!) Gondolj bele: több mint egy évtizeden keresztül folyamatosan arra próbálod rávenni a testedet hogy ne lehessen terhes, aztán egyszercsak hirtelen azt várod el tőle hogy legyen. Szerintem nem csoda ha utána nem vagy csak nehezen megy... Talán egy-két évig még elmegy, de egy évtized szerintem már tuti nagyobb változást okoz a testben.


Hidd el, a gumi is elég jó. És ha majd tényleg akartok gyereket, milyen marha jó érzés lesz majd először gumi nélkül? És az a marha jó érzés fog társulni a gyerek fogantatásához. Szerintem ennél nincs is jobb!


(37f+család+feleség aki soha nem szedett tablettát)

2017. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!