Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meg fog jönni így rendesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog jönni így rendesen?

Figyelt kérdés
Az előző levél utolsó tablettáját pénteken vettem be. Mindig kedden reggel szokott megjönni, nagyon ritkán hétfő este. Most is ez volt, ma este már volt/van egy minimális vérzésem. De időközben rájöttem, hogy nagyon rosszkor jön meg, hétvégére el kellene múlnia, de nem fog, csak leghamarabb vasárnap. Olvastam valahol, hogy ha 2 vagy 3 nap szünetet tartok a 7 helyett, akkor 1-2 napig lehet kisebb vérzés, de nem valószínű, hogy rendesen megjön. Ezért ma, tehát 2 napos szünet után elkezdtem az új levéllel. Ha már 'elkezdődött', mennyi az esélye, hogy rendesen meg fog jönni reggelre, vagy úgy egyáltalán? Próbálta már valaki? Köszönöm előre is a válaszokat.
2017. nov. 14. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy kell túrós tésztát csinálni?
2017. nov. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, és ha esetleg holnapra megjön, van rá esély, hogy hamarabb elmúlik?
2017. nov. 14. 01:03
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Te vezeted az utasszállító repülőt. Budapesten felszáll 11 utas. Bécsben leszáll 5 és felszáll 9. Párizsban 1 kivételével mindenki leszáll. Hány éves a kapitány?
2017. nov. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdődött, simán megjöhet rendesen. De az is lehet, hogy "rendesen" nem jön meg, ellenben egész levél alatt pecsételgetni fogsz.
2017. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!