Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hét nap szünetes fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hét nap szünetes fogamzásgátló tablettánál mikor kell megjönnie?

Figyelt kérdés
Szünet elején, közepén, vagy ha megint elkezdik szedni? Vagy mindenkinél más?
2017. nov. 11. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában a 4.nap szokott megjönni, de múlt hónapban pl a 3.nap mar jelentkezett a vérzés.

A 7 napos szünetben kell jelentkeznie a vérzésnek. Az is normális ha a 3.nap, de az is ha a 7.nap.

23N

2017. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 7 napos szünet valamelyikén kell megjönnie a megvonásos vérzésnek (ez nem menstruáció!).


Nekem az 5. napon szokott, és általában a következő levél 2. szeméig tart.


21N

2017. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Változó. Általában igaz, hogy a szünetben valamikor kell megjönnie, és jellemzően nem az első napon.

Én szerdán veszem be az utolsót, vasárnap estefelé jön meg, csütörtökön kezdem a következő levelet és ált. péntek estére múlik el.

2017. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!