Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes?

Figyelt kérdés
Na szoval szex elött kivertem abban remenykedve, hogy tovabb borom majd, mivel nekem is ez bolt az elso es neki is es nem akartam koran elsulni. Attol tartok, hogy az elovaladekban maradtak spermiumok, mivel mar kivertem az aktus elott, es az elovaladékbol ha kerult a gumira, amikor huztaü felfele, akkor a baratnom huvelyebe is. Lehetseges hogy terhes? Mar egy napja meg kellett volna jonni neki. Nagyon parazunk
2017. nov. 9. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Huh, ezt agyzsibb volt elolvasni...


Egyből még g**is kézzel húztad föl? Az előváladékos kézzel felhúzott gumitól kb 0 az esély erre. Késni pedig bármitől késhet, egy nap az még semmi.

2017. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászom azt mondta 1-2 hét késés belefér utána lehet aggódni és tesztet csinálgatni
2017. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szex elött nem szoktál mosakodni?
2017. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Latszolag eretlenek vagytok meg a szexhez.
2017. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat. Bocs a helyesirasi hibakert, csak telorol irtam xd

Nem.. hokizas utan megmostam a kezem, farkam, csak azt olvastam, hogy ejakulácio utan meg maradhatnak a hugycsoben spermiumok, amelyek kesobb az elovaladekkal kiurulhetnek.. attol tartok, hogy amikor tekerem lefele a gumit ugyebar, az ujjam elovaladekos lett es az pedig a gumit tekerve annak kulsejere kerult

2017. nov. 9. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár ennyitől terhes lehetne az ember... Akkor nem fél éve rugóznánk a babán.


Nyugi ennyitől nem lesz terhes. Késni akár attól os késhet, hogy most vesztette el. De egy nap egyébként is semmi.

2017. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!