Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7 napja késik a menstruációm....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 napja késik a menstruációm. Nagyon félek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 7 napja késik a menstruációm és nagyon kétségbe vagyok esve. Van barátom de csak egyszer feküdtünk le óvszerrel és 3 perc lehetett az egész (nem élvezett el). Aztán még kényeztettük egymást de mindig volt valamelyikünkön alsónemű. Gondolom azon nem juthatott át az előváladék. Baromságokra gondolok már annyira félek, pedig olyan lehetetlennek tűnik a terhesség. Feszül a mellem és néha fájdogál a hasam de nem akar megjönni. Mit tegyek? :(
2017. nov. 8. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség kizárható,de,hogy megnyugodjál,vegyél egy terhességi tesztet.

Nem voltál felfázva mostanában?

A mellfeszülés és a hasfájás a mensit jelzi,nem a terhességet nálad,ne aggódj.

2017. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen fel vagyok fázva érzem hogy fáj a derekam is és gyakrabban járok WC-re. Szedek már rá gyógyszert. Annyira félek tesztet sem merek csinálni
2017. nov. 8. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Felfázás higyuti fertőzés is okozhat késést
2017. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Huu tessa ne dugjal tobbet -.-
2017. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell gúnyolódni...
2017. nov. 8. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Stressz, betegség simán okozhatja. Ha meg akarsz nyugodni, vegyél egy tesztet a patikában. 800Ft-vannak.
2017. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!