Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet tenni, ha az óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha az óvszertől belankad a pénisz?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem az óvszertől lankad, hanem az ügyetlenkedéstől. Gondolom, teljesen tapasztalatlanok vagytok mindketten. Ez nem túl jó felállás. Az elvárásból fakadó frusztráció vagy a sikertelenségtől való félelem valóban okozhat merevedési problémákat, de ezt egy tapasztalt nő tudja kezelni.


Addig is ajánlom az óvszer használatát egyedül, partner nélküli bevetésen is. Gyakorold és szokj hozzá!

2017. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Márpedig az ovszertöl lankad le. Én is igy vagyok a pasimmal. Áll mint a cövek neki, akár simitem, akár orálozom, és ha csupaszon tenné be, akkor is. De ha rákerül az ovszer, akkor plötty.

Nem tudjuk, mi tévök legyünk, mert anélkül nincs behatolás.

2017. nov. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert úgy áll hozzá a pasi, azért lankad le !
2017. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi az, h ugy áll hozzá?

Ha felizgul egy nöre, de rákerül az ovszer és lelankad, mégis mit tudna tenni?

2017. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. Én vagyok a pasi..:/
2017. nov. 6. 06:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Rám is ilyen hatással van az óvszer. Max. akkor marad állva, ha már tényleg nagyon régen nem voltam senkivel, és nagyon ki vagyok éhezve. Erre az a megoldás, hogy olyan partnert kell találni, akivel lehet óvszer nélkül együtt lenni. Komoly kapcsolat, feleség, stb. Ha mégis rákényszerülsz alkalmi partnerre, akkor csak petting. Engem az is maximálisan kielégít. 38/F
2017. nov. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnétek hormonális fogamzásgátlókat alkalmazni, akkor esetleg a pesszárium (női óvszer) is megoldás lehet, vagy a helyi spermaölő fóliák, ill. hüvelykúpok, amik nem hormonális telítettségűek.
2017. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a nemi betegségek miatt akarok ovszert használni, nem a terhességtöl félek...
2017. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha komoly a kapcsolat, akkor meg kell legyen a bizalom is és akkor nem kell félni a nem betegségektől.

Viszont, ha még az elején vagytok a kapcsolatnak, akkor igen, az óvszer a legjobb...Hm...Az extra vékonytól is ugyanez a helyzet?

2017. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amit eddig próbáltam attól igen, lehet szokatlan vagy nem tudom, e miatt még a szüzességem is megvan ><, gyereket meg még nem akarok csinálni :D
2017. nov. 7. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!