Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Nem birtunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem birtunk magunkkal es megtortent

Figyelt kérdés
21 eves lany vagyok, a ferfi 36 eves, mindkettonknek komoly kapcsolata van, de egy buli alkalmaval ketten maradtunk es megtortent. en menstrualtam, de ot nem zavarta, es ketszer elvezett belem. eloszor en nem vettem eszre, tovabbra is allt neki, folytattuk tovabb, o sem szolt rola. aztan madodikszor nemtudom hol volt az eszem, de mikor eszrevettem higy elvez nem szaltam le rola, hagytam neki.ovszer nelkul csinaltuk. lehetek terhes?

2017. okt. 31. 22:11
1 2
 1/20 RRR ***** válasza:
89%

nem nagy az esély rá

de mi a bánatért nem vettél be 72órás tabit???????

2017. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.
2017. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
igazad van, eszembe sem jutott tablettat bevenni, nem gondoltam hogy problema lehet belole. de most ket het elteltevel furcsan erzem magam. nem esnek jol azok a dolgok amiket szeretek. peldaul a kave, vagy a legtobb eteltol hanyingerem van
2017. okt. 31. 22:16
 4/20 A kérdező kommentje:
az a baj hogy tesztet sem merek venni, a baratom kulfoldon volt ezalatt az ido alatt, szoval ha terhes vagyok egyertelmuen nem az ove.elvetetni nem szeretnem
2017. okt. 31. 22:20
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. Mikor történt ez? A terhesség 4-6 hetétől kezdődhetnek a tünetek.
2017. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 RRR ***** válasza:
100%

végy tesztet,mert ennyi idő után már lehet


még koraiak lennének a terhességi tünetek

1#

2017. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Bekepzeled v vírus - menzesz eseten max tankönyvekben szólnak rola h lehetsz terhes. Valo életben borzasztó ritka.
2017. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
2 hete tortent, szerintem is csak bekepzelem, mert tulsagosan felek tole.
2017. okt. 31. 22:22
 9/20 A kérdező kommentje:
es ha annyira szerencsetlen vagyok hogy pont velem tortenik? egyszer lepek felre s pont akkor leszek terhes? nemtudom hol volt az eszem mikor nem szalltam ki belole amikor eszrevettem, o adta a jelet hogy kiszalhatok, megemelt egy picit de en maradtam. azt hiszem erzelmeim is vannak iranta, mar eleg reg ismerem es regota van vonzalom is.
2017. okt. 31. 22:25
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapítsatok kommunát.
2017. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!