Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi hogyan vedekezik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hogyan vedekezik?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Fogamzásgátló +Óvszer

Azért használunk plusz gumit mert tabletta melett lettem terhes a lányommal.

Viszont a tabletta kell a cikkusom miatt mert anélkül nem lenne havi.

Játszani a tűzzel nem fogok

Mert minden menzit megelőz egy peteérés és nem kéne hogy be csússzon még egy baba

2017. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokaig gyogyszert szedtem, utana gumi, most sehogy.
2017. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megműttettem magam.
2017. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Peteéréskor gumi, amúgy megszakítás. (Mielőtt érkeznek a "megszakítás nem védekezés" kommentek, nem bánnánk a babát, de azért még ráér kicsit.)
2017. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Megszakítással "védekezünk",4 és fél éve.
2017. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló

23N

2017. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 rézevőfiamór ***** válasza:

Pesszárium!

(senki nem hallott még erről a csodás új felfedezésről? Alig 140 éves!)

2017. okt. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Ahogy az egészségkárosító hatásairól is, és arról is, hogy bizonyos nőgyógyászati betegségek kockázatát mennyivel megnöveli.
2017. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nuvaring hüvelygyűrű
2017. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 éven keresztül naptár+megszakított együttesen. Azaz peteérés környékét +/-3..4 nappal kihagytuk mindig, illetve soha nem cuccoltam a páromba. A két módszer együttesen nekünk 100%-os biztonságot adott. Nyilván ha ismételni akartuk az együttlétet, akkor közben is fürdés, miegymás.


Egy ideig használtunk harmadik kiegészítő védelmet is, a patikai magisztrálású hüvelygolyót, mert ebben természetes kakaóvaj a hatóanyag, ami nem szokott bajt okozni a szervezetben.

Sajnos nagyon kesere az íze és olyan lesz a hüvely tőle, mintha jégpályán bobozna az ember. Szóval szigorúan nyalifali után golyó be, várni míg elolvad és utána az aktus. :)


Tudom, ma vannak gyógyszergyári hüvelykúpok, de azokban keményebb anyagok is előfordulnak.


Próbáltuk a tablettát is fél éven át, de attól meg hetek alatt elment a párom .hatnékja és vissza se jött két hónapig, miután abbahagyta. Esetemben a gumi nem jöhetett szóba, allergiás vagyok rá, mindenféle piros foltok keletkeznek a szerszámon egy nappal később és viszketni szokott - márkától függetlenül. A latex anyaga okozza, nem a sikosító.

Hurok és pesszárium is gyulladásokat okozott páromnak még évekkel előttem. Szóval maradt a fenti két módszer kombinációja. Egyébként kis valószínűségszámítás: a kombinált módszerek valószínűsége összeszorzódik. Ha tehát két vagy több gyengébb módszert kombinál az ember, azt sem feltétlenül kell lebecsülni...

Ja igen. Nálunk se világvége lett volna, ha beesik egy gyerkec, de míg védekeztünk, nem esett be. :)

2017. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!