Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap először feküdtem le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap először feküdtem le a barátnőmmel (20L) nem lesz semmi gáz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem akarta hogy óvszert húzzak, mivel szedi a tablettát

és hogy bízzak meg benne, előttem volt 1 éves kapcsolata és azóta szedi, de ha jól tudom utánna nem volt senkije hónapokig, akkor is szedheti folyamatosan ezeket a fogamzásgátló gyógyszereket? vagy ez hogy van?

mert hallottam olyat is, hogy meg kell várni, míg beáll a hatása.

Mutatta is milyen a gyógyszer: apró sárga kör alakú ha jól láttam, csak a nevét nem tudom

Remélem nem lesz semmi, megbízok benne, de mindig is óvszerrel szeretkeztem.

az aktus száma nem növeli jobban az esélyt?

tegnap kétszer beleélveztem



2017. okt. 27. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bíznál benne, nem lenne itt a kérdes. :)
2017. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok apuka. Így csalnak bele a csapdába a csajok. Igen ne félj szedem, gyere lőjj belém nyugodtan :)
2017. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Most tőlünk mit vársz ? Vannak rendes nők akik szedik a gyógyszert ès ennyi. Vannak akik nem szedik és hazudnak hogy, szedik ,csak hogy gyerek legyen. 3 hónapot kell várni hogy igazán hasson. Ha 1 ève szedi akkor okè. Bár tudd hogy semmi sem vèd 100% an.
2017. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen fogamzásgátlót szedhet akkor is ha nem szexel. Van aki hormonális dolgok miatt szedi pl. Ha valóban szedi akkor nagy eséllyel nem lehet gond. Mondjuk nekem is annyin múlt hogy nem nekem lett gyerekem hanem egy másik srácnak egy csajtól hogy én húztam gumit ő meg nem hiába mondta a csaj hogy szed fogamzásgátlót. Most hogy a gyógyszer nem hatott éppen vagy elfelejtette bevenni lényegtelen a csóka most eltarthatja a csajt meg a gyereket. Ellehet dönteni ér-e annyit :) 27/F
2017. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha bíznál benne, nem tetted volna fel a kérdést.

Ha tényleg rendesen szedi, nem lesz terhes és ez független attól, hogy hányszor szexeltek, mivel a peteérést akadályozza meg.

Azt mi nem tudhatjuk, hogy átveri-e a fejed vagy sem.

2017. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Adammaister ***** válasza:

Én is így kezdtem.

Azóta van 3 gyermekem és látástól mikulásig maszekolok..



Csak vicceltem 19/f :DD

Nem játék inkább védekezz :D

2017. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ő nem akarja, mondja hogy szedi a tablettákat, és azért valljuk be, jobb gumi nélkül
2017. okt. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!