Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert kell vennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert kell vennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Baratom a sors tul nagy meretekkel aldotta meg.

13.5 cm kerulet, 17 cm hossz.

60 mm-es ovszer kene. Melyik markat ajanljatok?

Mindketten szuzek vagyunk.

18/L



2017. okt. 26. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem nagy. Nekem is 17 cm-es farkam van hasonló vastagsággal és az átlagos felső határán lévő méretűnek tartom. De nagynak biztos nem. A nagy farok olyan 18-19 centitől kezdődik.


Bármilyen óvszer jó szokott lenni. A Lidl pénztáránál lehet kapni Mondos márkájú óvszert, ami kb 750 forint 12 darab. Lassan 10 éve azt használom és teljesen jól bevált eddig. Nem kell 3 db x 800-1000 ft-os Durexet venni.


Minden rendben lesz.

26/F

2017. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló méretem van, a Durex 56 mm átmérőjű darabjai jók kellenének hogy legyenek szélességre, és hosszra is. Sajnos az ultra vékony (Feel Ultra Thin) csak 52, és pl. nálam az minden kb. második alkalomnál elszakadt, mert feszült eléggé, és rövidebb is, úgyhogy olyat már nem veszek. A sima Classic, a Real Feel, és Feel Thin nekem beváltak, azokkal nem volt gond, általában az utóbbi kettőt szoktuk venni. A Mutual Pleasure és a Feel Intimate csak párszor volt próbálva, de méretre azok is jók voltak ha jól emlékszem. (Kerületét nem méregettem, de 5,5 centi átmérőjű valamint 18 cm hosszú, erre az 56-os Durexek pont passzentosak, úgy fogy el a letekerhető rész, hogy az egész péniszt pont betakarja a koton.)
2017. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert nálunk az 56 mmes durex kicsi, nem lehet ráhuzni, szétfesziti a farka.
2017. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendeljetek netről "My Size" márkájút,abban van is 60mm-es.
2017. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!