Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam tegnap a tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam tegnap a tabletta szedését. Mikorra várható, hogy megjön?

Figyelt kérdés
cerazette gyógyszert szedtem, tegnap elhatároztam, hogy szünet, mert nem vagyok valami jól kiváncsi vagyok hogy a tünetek enyhülnek-e. Kiváncsi vagyok mikor jönne meg ez által.
2008. okt. 22. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszer szedésében mindig szünetet kell tartani, hány darabos? 21 v 28? ha 21, akkor beszeded a 21 darabot, utána mindig 1 hét szünet :P
2008. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem gyogyszert csak ugy doki konzultacioja nelkul ne hagyj abba.amugy nekem azt mondta az orvos, h akarhogy reagalhat ra a testem, akar ki is maradhat egy-ketszer, vagy akar verezhetek ket heten keresztul is.szoval ezt eleg nehez megmondani
2008. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most barmikor megjohet, de vegig szedted a havi adagot?

Ha 21 db akkor most 7 nap szunet kovetkezik, es a 7 nap alatt barmelyik nap megjohet. Van hogy a 7 napos szunet elso napjan de van hogy csak a 3. 4 napon jon meg. Valtozo. De beszelj dokival, ez nem jatekszer, nem ugy mukodik hogy szedjuk, nem szedjuk!!!!!!!!!!!1

2008. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!