Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm nem akar fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar fogamzásgátlót szedni, mert fél h meghízik. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Minden tabi tajekoztatóján rajta van, hogy lehetséges mellékhatás súlynövekedés, de hát ezt azért irják oda, hogy ha valaki netalántán hizik, ne tudja őket beperelni. De ilyen mellékhatás rengeteg van, az is rajta van, hogy nőhet a mell, az enyém persze nem nőtt, ez olyan dolog, hogy néha valakinl előfordul, de ugyanigy hizni annyi minden mástól is lehet.
2008. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

"A barátnőm nemakar fogamzásgátlót szedni, mert fél h meghízik. Ez igaz?"

Te tudod tényleg fél-e :D

2008. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%
Mondd meg a baratodnek hogy egyutt menjetek el nogyogyaszhoz. Ha veled nem akar akkor pedig menjen el az anyukajaval a pontos informaciokert.
2008. okt. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én amíg nem szedtem a fogamzásgátlót hiába akartam hízni nem tudtam. Aztán mikor elkezdtem szedni híztam 10 kilót. szerintem attól lett ez így, hogy megnőtt az étvágyam. Nem mindenki hízik, és aki hízik az sem a gyógyszertől,szerintem. Ha nem akarja szedni ne erőltesd, próbáljatok meg mással védekezni pl. óvszer.
2008. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!


De miért is KELL neki ,hogy szedje?

???????????????????????????????????



Hány évesek vagytok?

Èn tiszteletbe tartanám a partnerem döntését, márt csak a sok mellékhatás miatt is!


Trombózisveszély: Az elmúlt 40 év tapasztalatai alapján a kiderült, hogy a hormontartalmú fogamzásgátlót szedők között a trombózisveszély (azaz az ereken belüli vérrög képződés) Szív- és érrendszeri megbetegedésekben szenvedők esetén a hormontartalmú fogamzásgátlók szedése csak folyamatos orvosi kontroll mellett ajánlott.


2. Zsíranyagcsere zavarok: Alapvetően a fogamzásgátló tabletták progeszteron komponensének felelős a zsíranyagcserére gyakorolt kedvezőtlen hatásért.


3. Szénhidrát-anyagcsere: A kombinált tabletták vércukorszint emelő, kedvezőtlen hatása a progeszteron tartalommal hozható összefüggésbe.


Az évenkénti rutin laborvizsgálat (májfunkció, vesefunkció), nőgyógyászati onkológiai szűrés nem mellőzhető a tabletta szedésekor.


Ès 2 másik fontos dolog:

1 Akarja-e?

2 És hogy, hogyan érzi magát a vele?


Remélem tudtam segíteni.

Üdv;

2008. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

Édes drága husom, ha tablettát akar szedni, akkor inkább szedje, minthogy becsússzon egy nem kívánt terhesség.

A legtöbb kockázati tényező csak akkor fenyeget, ha genetikailag hajlamos rájuk az egyén, és erre való az orvosi vizsgálat és konzultáció, hogy jó eséllyel kiszűrje a jövőbeli mellékhatásokat a megfelelő fogamzásgátlási módszer ajánlásával. Egyébként meg számos jótékony hatása is van a tabinak.

2008. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell lepontozni az embert azért mert leírtam, hogy híztam tíz kilót? Egyáltalán nem biztos, hogy ha ő is elkezdi szedni hízni fog tőle!
2008. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!