Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.!


A barátommal tegnap szeretkeztünk ,azonban a gumi sajnos kiszaladt. A guminak az oldalán keletkezett egy kisebb méretű szakadás ,tehát a "nagy része" a gumiban maradt ,azonban még így is bevettem az esemény utáni tablettát ,még bőven a 24 órán belül. Már egyszer volt ilyen helyzetünk , 2 éve ,azonban mostanság sok olyan storyt olvastam ,hogy ez a módszer sem volt hatásos és a magzat megmaradt. Egyenlőre nem vérzem ,pedig az valamilyen szinten megnyugtató lenne. Tesztet majd 2 hét múlva mindenképp végzek . A kérdésem az lenne ,hogy ti mit gondoltok ,mennyire hatásos az esemény utáni tabletta és ,hogy szerintetek várjak türelmesen ,mert úgyis minden rendben lesz ,vagy azért ne aggódjak még meg? 18/L (remélem tudtok válaszokat adni)



2017. szept. 16. 20:58
 1/8 A kérdező kommentje:
*ne nyugodjak még meg
2017. szept. 16. 21:00
 2/8 Mádár0218 ***** válasza:
78%
Nem minden esetben működik ez igaz, és ide van rá egy kis esélye hogy terhes leszel de kicsit, tényleg kicsit :)
2017. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Időben bevetted,nem lesz semmi gond.Nem mindenkinél okoz vérzést pár napon belül.
2017. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Lehetsz.

Baràtnőm baleset után 1 órával vette be.

Most van egy 2 éves fia

Van akinek hasznàl van akinek nem

2017. szept. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit reménykedtem ,hogy azért ennél pozitívabb válaszok jönnek majd...és kicsit megnyugodhatok ,de most kicsit jobban félek ,nem szeretnék 1 év és 9 hónap múlva én is egy 1 éves kisfiút. 2 éve használt és nem lett semmi ,de most kicsit jobban félek ,igazából nem is tudom ,hogy miért ,hisz reményeim szerint semmi nem lesz. Naptárilag holnap kéne ,hogy megjöjjön ,azonban eddig is kicsit össze vissza volt a menstruációm ,most a tablettának köszönhetően ,lehet ,hogy még többet fog csúszni ,de imádkozom ,hogy holnapra megjöjjön ,az azért megnyugtatna.
2017. szept. 17. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig lehetsz
2017. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ez nem abortusz tabletta hogy vérzést okozzon! Meggátolja a spermiumok méhbe jutását mert a méhnyakban van egy bizonyos nyákdugó, aminek olyan lesz az állaga hogy azon a spermiumok nehezebben jutnak át, meggátolhatja a peteérést és a méh nyálkahártyáját is alkalmatlanná teszi a beágyazódásra. De nem abortusz tabletta, ezért nem várj vérzést órákon pár napon belül. Ennyi volt a biológia óra része! Nyugodj meg! 24 órán belül bevetted így a lehető legjobb hatásfokkal alkalmaztad. Nekem kétszer történt hasonló "baleset" bár nem az aktus végén szakadt ki de mindkétszer 2. menet után és a hónap közepén szóval nem kockáztattam. Mindkétszer pont a bevétel után egy héttel megjött. De azért teszteltem is. Nem volt baj. Neked se lesz! De azért tesztelj majd még ha addigra meg is jön! Nyugi :)
2017. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, használni fog!!!
2017. okt. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!