Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány napig kell szednem az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány napig kell szednem az új levelet így hogy 5nappal tovább szedtem hogy eltoljam a menstruációmat?

Figyelt kérdés
5nappal eltoltam a bogyóval majd ugye a 7napos menzeszes szünetet tartottam , most viszont elkezdtem az új levelet és így , hogy már 5db bal kevesebb van benne ugyanúgy a 7napos szünet után 21et kell bevennem?
2017. szept. 12. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Es ezt a balfaroksagot tulajdonkeppen miert is csinaltad? Vilagosan le van irva, hogy tovabb nem szedjuk, hanem vagy a szunetet roviditjuk vagy kihagyjuk a teljes szunetet, ha nem akarunk menzeszt. Most mar teljesen mindegy. Felboritottad az egeszet, valoszinuleg nem is ved rendesen, szoval jobb ha megvarsz egy termeszetes menzeszt, es elkezded normalisan szedni vegre.
2017. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

idióta...


aztán ha beesik egy purdé, van visítás meg bőgés...

2017. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!