Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerben való szex is ugyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerben való szex is ugyan olyan élvezetes?

Figyelt kérdés
Arra volnék kiváncsi hogy hosszú távon is jó az óvszerben való szex?a barátnőm nem akar fogamzásgátlót szedni és most alternatív fogamzás gátló módszert keresünk de nekem igazából a gumival sincs semmi bajom
2017. szept. 12. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szerintem legalábbis.

De mindenképp kevesebb, és rövidebb ideig tartó macera, mint a tabletta mellékhatásai miatt szenvedni.

F

2017. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nélküle sokkal inger gazdagabb a dolog, de a fogamzásgátlás fontosabb.
2017. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Nőként a válaszom nem.

Alapból iszonyatosan nedves vagyok, de gumitól kb 5 perc és mint a sivatag olyan leszek.

2017. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Útálom az óvszert.
2017. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Korunk gumióvszerei, amelyek már műanyagból készülnek, természetes testérzést nyújtanak, nem olyan durvák, mint a régi "zoknik". Persze, azoknak megvolt az az előnyük, hogy kivédték a korai magömlést, mert kevesebb inger érte a pélót. Az Amerikai Pite egyben is két gumit húzatott a zenetáboros csajszi a pasasra, nehogy korán elmenjen.
2017. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Messze nem olyan jó mint anélkül.

De nagyjából ez a leghatékonyabb fogamzásgátló módszer.

Én sem szerettem volna soha hogy a párom bogyókat szedjen, így bevállaltam ezt a csökkentett élményt nyújtó verziót...

2017. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nőként utálom az óvszert... Nekem abban szörnyű volt.
2017. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem izgató érezni, ahogy belém élveznek, de a gumi biztosabb védelem.

20l

2017. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!