Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo tabit szedek kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo tabit szedek kb fel eve. De ugy olvastam es hallottam hogy beszedem de ha pl hanyok vagy hasmenesem van akkor konkretan kifosom? Es nem fog hasznalni es folosen vettem be?

Figyelt kérdés

2napja hasmenesem van, tuti hogy virusos mert hat allaga is olyan meg eleg sokat jarok wcre.. ha beszedem es eppen ramjon a fosas akkor elvesziti a hatasat? Konkretan nem fog hasznalni es olyan mintha nem is vettem volna be?

18/L


2017. szept. 12. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ff vagyok csak logikusan gondolom át.

szval ha hánysz, az akkor baj ha egyből kijön, vagy már feloldódott éppen és úgy jön ki, ekkor nincs ami a bélbe kerüljön ugye.

A hasmenés az másabb, ott a bélből gyorsan kiürül, tehát nem tud felszívódni, mászóval ilyen napokba érdemes jobban odafigyelni.

2017. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hogyan figyeljek? Hogyan szedjem be hogy ne uruljon ki? Gyogyszert szedek a hasmenesre de semmit sem hasznal..
2017. szept. 12. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban kiegészítő védekezést kell alkalmazni.Szóval használjatok óvszert.
2017. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez mar a 3. Honap hogy igy jarok. Hogy 3xra marad ki a legjobb erzes..
2017. szept. 12. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:

3 hónapon belül nem támadhat meg 3-szor ugyanaz a vírus.Nem tudom mi lehet.Nem lehet,hogy valamilyen ételallergiád van?

De ha hasmenésed van,akkor sajna muszáj gumizni.

2017. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2017. szept. 12. 14:27
 7/7 Csinkong ***** válasza:
A fas#zomért szeded? Használjatok gumit!
2017. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!