Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát kértem az ügyeleten, háziorvosnak másnap elmondjam ezt vagy hazudjam hogy hasmenesem van?

Figyelt kérdés
Egyszerubb lenne ha nogyoyaszhoz mennek el csak?haziorvosra is tartozik ez? Vegulis tappenzre o tud irni vagy igazolast o tud adni
2017. aug. 31. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Huu lehet hogy túl sok pezsgőt ittam de nem értem. kinek mit kéne hazudni?
2017. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert kene igazolas tappenzre emiatt v elmondani a haziorvosnak?
2017. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dokinak nem kell rola tudnia
2017. aug. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Miért kéne táppénzre kiírni téged?
2017. aug. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt meg szerintem látja a számítógépes nyilvántartásban, hogy milyen gyógyszert írtak fel neked az ügyeleten.
2017. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezek után bárkihez is fordulnia?! Szépen beveszed és éled tovább az életed, mintha misem történt volna. Na jó, egy kis felelősséget magadba paszírozhatnál. Meg ész sem ártana...
2017. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 már megadta a választ. A háziorvos látja, hogy a másik orvosnál voltál, és mi történt ott.

De miért is tagadnád el? Hogyan gyógyítson az orvos, ha félrevezeted? Szégyellnéd, hogy van szexuális kapcsolatod? Felnőtt emberek tudják, hogy létezik ilyen. Az orvosok is. Ne nehezítsd meg a dolgát, arra pedig légy büszke, hogy felnőtt nő vagy.

Ha azért röstellkedsz, hogy nem védekeztetek, az némiképp jogos, de azért gyártja a gyógyszertár milliószám az esemény utáni tablettát, mert másoknál is előfordul baleset.

2017. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!