Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer helyett spermicid?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer helyett spermicid?

Figyelt kérdés
Egy éve szedek Jangee fogamzásgátló gyógyszert nem szimpatizálok ezzel a megoldással gyakorlatilag 1 éve nincs menstruációm csak megvonásos vérzésem...ugye ez a gyógyszer lényege. A napokban bolondultam ebbe teljesen bele hiszem nagyon egészségtelen a szervezetre nézve!Gondolkoztam hüvely kúpon és spermiciden. Természetesen megszakításos közösüléssel alkalmaznánk párommal hisz nem egy gyógyszeres védelem így nem lenne okos döntés hogy bennem élvezzen el.Viszont az előváladék végett bizonyos védettséget nyújtana és olvastam ha mégis baki ütne be nem okoz kárt a magzatban ! Tehát megszakításos szexel spermicid használata azért csak nyújt védelmet ? Ki hogy használta a spermicidet ? Partneretek bennetek végezte el vagy megszakítással ?? Valami vélemény tipp az elképzelésemmel kapcsolatban ?? Köszi szépen fontos lenne ! Nincs kedvem 5 évig gyógyszerezni meg meddőnek lenni :)

2017. aug. 30. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem gond,hogy terhes leszel akkor hajrá! Én erről sokat olvastam,és valahogy az emberek túlnyomó része ezen túl más problémákra is panaszkodott. Pl az irritáció. Sokan panaszkodtak arra,hogy fáj,csíp,kellemetlen. Ezt egyaránt fiúk és lányok is tapasztalták... Hát nem is tudom,szerintem több kárt tesz,mivel olyan kémiai anyagokat tartalmaz,amik roncsolnak. Ha te ezt nyugodt szívvel elfogadod akkor az a te döntésed,de én semmiképp nem ajánlom. Akkor már inkább gumi.
2017. aug. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hisz nem próbáltam ezért kérek véleményeket persze ez is roncsol de vannak már természetes anyagúak már azok nem :) De gond lenne ha terhes lennék, ezért szeretnék kiszállós módszerrel is rávédekezni! A gyógyszertől meg lehet soha nem eshetek teherbe kicsit aggasztóbb a mérce.
2017. aug. 31. 08:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj el is felejtettem gumi na nee :DD inkább kössz nem gyógyszer után egy gumira váltás ez olyan mintha vernének csoki evés közbe .. soha többet nem kívánnám :D de köszi a véleményt saját tapasztalatosok jöhetnének akinek van!
2017. aug. 31. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!