Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Női óvszert használt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női óvszert használt már valaki? Ha igen mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Valaki biztos, én még nem.
2017. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, mi a neve? Én ismerek ilyet, van tapasztalatom is vele, de szeretném tudni, hogy ugyanarra gondolunk-e.
2017. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blondie.W válasza:
Ha pesszáriumra gondolsz, akkor nem. Az a női óvszer. De mindenhol azt írják, hogy maximum 70-80%-os biztonságot ad, meg macera felhelyezni.
2017. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pesszárium, spermicid kenőccsel együtt használva ugyanolyan megbízható, mint a kondom, vagy még biztosabb is. Mindkét fél számára kényelmes, nem kell az izgalmas pillanatokban piszmogni vele (bár vannak nők, akik szeretik a gumit föltenni, de a lendületet csak megtöri...). Aktus után is elmarad a lehangoló csomagolás, kidobás. Semmit se érezni belőle, és megkérdeztem, a nőnek sem zavaró.

Az ára se magas, sokszor használható, így összességében talán olcsóbb is, mint a koton.

Csak ajánlani tudom.

2017. szept. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!