Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Augusztus elején?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztus elején?

Figyelt kérdés
Augusztus elején nemi kapcsolatba kerültem a pasimmal előtte kb. 1,5 héttel volt meg a mensim. Mint említettem hónap elején együtt voltunk a pasimmal és az első este hamar elment így másnap újra csináltuk természetesen óvszerrel védekeztünk. Már egy hete azonban újra meg kellett volna jönnie de még mindig nem folyásom volt már mint mindig előtte. Az lehetséges hogy az óvszeren lévő anyag felborítja a redszert? 18L

2017. aug. 28. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem zavarhatja össze a ciklust,nincs hozzá köze.

A biztonság kedvéért csinálj szerintem egy tesztet,hogy legalább kizárhasd a terhességet.

2017. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké. Ja és azt kihagytam hogy nem élvezett el bennem egyik alkalommal sem hanem a holtpontnál abbahagytuk.
2017. aug. 29. 00:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja,akkor más oka lehet a késésnek.

Egyébként eddig sose volt ilyen,hogy ennyit csúszott?

2017. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát egyszer pár éve volt hogy 3 hetet.
2017. aug. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!