Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az óvszeren van sérülés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az óvszeren van sérülés azt egyből észre lehet venni?

Figyelt kérdés
A barátommal mindig védekezünk de én mindig félek hogx kiszakad. Ezért feltöltjük vízzel és úgy nyomkodjuk és nem látszik semmi. De azt mondják ha van rajta egy kis lyuk akkor végigszakad. Nem akartam ezt elhinni így amikor felengedtük vízzel a legkisebb biztostűvel megszúrtam és éppen hogy kifolyf egy csepp. Amikor nyomtam csak akkor spriccelt a víz. Most akkor ez hogy van?

2017. aug. 27. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy próbáld ki, hogy felhúzol a barátodnak egy lyukasat, és kezd el neki csinálni kézzel, erősen.
2017. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a használat közben látszik meg, illetve szakad szét, nem pedig az ellenőzés során?
2017. aug. 27. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Használat közben éri annyi intenzív behatás, hogy attól el is szakadjon.
2017. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!