Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aprilisban volt meg az utolsom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aprilisban volt meg az utolsomenstruaciom kozte semmi a parommal agusztusban fekudtunk le addig semmmi lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
par napra elkezdett fajni a pocakom lehet arrol szo hogy terhes vagyok? A penisze 1 percig ha bent volt a huvelyemben es az orgazmus mar nem a huvelyben volt.
2017. aug. 16. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen rendszertelen a menstruációd, gondolom nagyon fiatal vagy...hány éves is pontosan? Tudnod kéne, hogy 1 perc is elég hogy teherbe ess, beléd se kell hogy élvezzen. Nem védekeztetek sehogy??!
2017. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mikor menstruáltál először? Hány kiló vagy? Téged kicsit sem zavar, hogy 4 hónapja egyáltalán nem menstruálsz? Ez elég nagy probléma, voltál vele orvosnál?
2017. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16 eves vagyok

57 kg

Nem voltam eddig senkivel

A baratommal most fekudtunk le eloszor egymassal nagy a valoszinuseg arra hogy hormon zabatos vagyok....

A baratom nem elvezett belem csak azt nem tudjuk pontosan hog volt e elovaladek mert ugye attol is teherbe eshetek.

Szerintetek?

2017. aug. 16. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Minden ismerősöm gumi nélkül szexel és időbe száll ki előváladék 1.000.000 ből 1x fordulhat max elő terhesség....


Vegyél tesztet 900 ft

2017. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Ennyitől is teherbe eshetsz, de elég kicsi az esélye. Miért nem védekeztetek? 16 évesen ennyit azért már kéne tudni a szexről.


Amúgy orvoshoz miért nem mész a vérzésed kimaradása miatt?

2017. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Előváladék az esetek 97%-ában nem tartalmaz spermiumot, szóval szinte kizárt, hogy attól teherbe ess. A veszély abban van, ha egyszer jön egy "bocsi" és nem veszi ki időben. Használjatok gumit!

A rendszertelen mensi miatt meg menj el orvoshoz, mert lehet egyszerű hormonzavar, de lehet komolyabb gond is (pl. petefészek-ciszta)

2017. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!