Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez tényleg működhet vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg működhet vagy csak mázlijuk volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám a következő:

Valahogy egyik fogamzásgátló tabletta sem vált be nálam (elég érzékeny vagyok minden ilyesmire, egy sima Algoflexet sem szoktam bevenni). Az orvos ajánlott különböző módszereket, egyelőre gondolkodás alatt van az ügy, addig is óvszerrel védekezünk, de nagyon nem az igazi.

Elmeséltem egy barátnőmnek a problémámat, mire ő nevetve közölte, hogy próbáljam a megszakításos módszert, ők 15 éve így csinálják a párjával és sosem csúszott be a baba (más kérdés hogy náluk nem is lenne baj ha becsúszna).

Én viszont nem merem, annyi "rémtörténetet" olvastam erről. Nekik hogy működhet ez ennyi ideje? Ekkora mázlijuk van vagy csak lehet, hogy valamelyiküknek eleve nem lehet gyereke?


2017. aug. 15. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Vagy egyiknek sem. De ezt mi honnan tudnánk. Van akinek meg így lett. Elmélet megdöntve.
2017. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamelyikükél tuti van valami baj
2017. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mi 20 éve és semmi baj nem volt belőle van egy gyerekünk tehát gond nincs. De attól még becsúszhat kinek hogy jön össze.
2017. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Mi megszakítást hüvelykrèmmel egészítjük ki
2017. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy van problémájuk, de az is lehet hogy a párja nagyon óvatos. Nem lehet tudni.

Ha már nem gond, hogy becsúszik egy baba akkor egy számba vehető opció, de egyébként én nem játszanék vele. Annyira nem megbízható illetve a pasiknak is nagy önfegyelem kell.

2017. aug. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem megbízható a módszer...de akkor ezek szerint van esély arra, hogy nincsenek egészségügyi problémáik, csak a pasinak hatalmas önuralma van és mázlijuk volt ilyen sok ideig. O.o

Mondjuk ha van aki 20 éve így csinálja, akkor lehet benne valami.

2017. aug. 18. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!