Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kéne elkezdenem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne elkezdenem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy meg nem voltam egyutt pasival (szuz vagyok) de nemsokara lefekszek egy sraccal, akit szeretnek erezni

Marmint nem szeretnem ha ovszerral csinalnank

Szoooval ja

Szerintetek?



#Dnsisnr
2017. aug. 9. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első körben el kell menned nőgyógyászhoz, ott mindent megtudsz.
2017. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak nőgyógyász írja fel megfelelő vizsgálatok után. A menstruáció első napján kell elkezdeni szedni, és az első levél alatt javasolt kiegészítő védekezést alkalmazni. Szóval nem biztos, hogy 2 héten belül már szexelhettek egyéb védekezés nélkül...
2017. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2017. aug. 9. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták, hogy mi ennek módja. Nőgyógyász, aki csinál rákszűrést, vérvételre küld, lehet, hogy ultrahangot is fog végezni. De ugye tudod, hogy a nemi betegségek ellen nem véd? Ha csak egy szimpla sráccal akarsz ágyba bújni és nem olyannal, akivel párkapcsolatban vagy és teljesen megbízhatsz benne, akkor javaslom figyelmedbe az óvszert, aztán ha már komollyá válik, akkor meg áttérsz a tablettára.
2017. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!