Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek ennyitől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek ennyitől?

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtem a barátommal, de nem használtunk gumit. Sokkal jobb volt gumi nélkül. Ő is jobban élvezte meg Én is, de kicsit parázok. Ő a második fiú akivel eddig lefeküdtem. Az elsővel mindig védekeztünk. Na, de a lényeget. 22-én feküdtünk le és 25-re várom, hogy megjöjjön. (Ezt a ciklus miatt írtam le) Nem ment el bennem, mert így is azért elég parás, hát ha még elmenne bennem. Szerintetek mennyi esély van rá? Azért félek nagyon, mert a barátnőm úgy lett terhes, hogy megvolt Neki. (barátja elment benne)

Azt tudom, hogy az előváladékban is lehetnek spermiumok, ezért félek nagyon. :S Előre is köszi a válaszokat.


18/L


2010. máj. 23. 07:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

kicsi az esély rá,de lehetsz terhes, ugyanis az előváladék is tartalmaz spermákat.

én (amilyen parás vagyok) tuti beszereznék egy 72órás tabit mihamarébb..

2010. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes. Én ilyet egyszer csináltam, a menzeszem után 3-4 nappal, nem ment el bennem, és terhes lettem. Akkor tanultam meg, hogy soha nem fekszek le senkivel védekezés nélkül.
2010. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

utolsó: elég későn tanultad meg sajnos :S

Mi lett a babával?

2010. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes. Miért nem lehet rendesen védekezni?! Ha nem szereted a gumit, térj át a tabira, akkor nem kell parázni.
2010. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog h mikor van peteérésed. Egy nő bármikor ovulálhat. Már csak attól is , ha orgazmusa van. Szval tök mind1 h hogy van a ciklusod.
2010. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes, de kicsi az esélye. ha nem jön meg, akkor az aktus utáni 2. héten tesztelj...
2010. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

10:03

Szerintem nem az volt a kérdés, hogy mért nem rendesen védekeztünk?! Ez volt az első alkalom, hogy így csináltuk. Mindig rendesen védekezünk. Neked annyi a dolgod, hogy válaszolsz a kérdésre. A magánéletemhez szerintem semmi közöd :) A másik az, hogy szerintem 18 évesen eltudom dönteni, hogy szeretnék tabit szedni vagy se.

Ezt a kérdést azért tettem fel, mert nincs túl sok tapasztalatom szex téren. Ő a második fiú az életemben akivel együtt voltam. Nagyon sokan csinálták/csinálják így. Volt akinek nem jött össze és volt akinek összejött.

2010. máj. 23. 11:25
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszkat mindenkinek :)
2010. máj. 23. 11:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi rá az esély,hogy terhes legyél.
2010. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amikor védeni próbálod magad minden utána következő mondatoddal magad ellen szólsz! Ugy beszélsz mintha megbocsátható lenne vagy védene téged az a tény, hogy ez volt az első alkalom. Ezt nem miattunk irtad, mert ugye nekünk nincs közünk hozzá, hanem a saját lelkiismereted miatt. Nem szabadna, hogy téged ez vigasztaljon.

Amikor azt irtad, hogy valakinek összejött igy, van akinek nem, szintén csak magad ellen szólsz, mert tudtad, hogy nem jól teszed, de megtetted és ez azt is jlenti h te magad is tudod a kérdésedre a választ!

Az hogy mennyi tapasztalatod van szex téren, nem attól függ, hogy hány pasid volt és ennek köze sincs a védekezéshez! A tablettát javaslatnak irták nem pedig sértegetésnek, ahogy te értelmezted!

Bocs a véleményt, de ezt nem birtam ki azok után amit kommentáltál!

Egyébként 72órás tablettát ajánlok, nem számolgatnám a százalékát az esélyeknek!

2010. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!