Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baleset fogamzásgátlásban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baleset fogamzásgátlásban?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalatotok van? Megtörtènhet az,hogy kiszakad a gumi? Esetleg,hogy lejön az aktus közben a gumi ès úgy èlvez el a fèrfi?

A fogamzásgátló tablettánál fennáll az esèly,hogy nem használ?



2017. júl. 26. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt olyan, hogy szanaszétt szakadt a gumi dugás körben, és csak a karika volt rajt amikor kihúztam.
2017. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
68%

7 év gumizás alatt 1 szakadt ki. És az is kb a szexuális életünk 3. hónapjában. De több soha. Valószínűleg tapasztalatlanságukból eredt a hiba.

Lejönni csak akkor jött le a gumi, amikor a pénisz félárbócos lett, viszont nem is volt elég kemény az ejakuláláshoz, és egyből észre lehet venni, ha ez a helyzet.


Tabinál vannak cikis történetek. Ott nem lehet észrevenni ha baj van. Sőt, van, hogy a terhességet sem lehet észrevenni (mert a tabi beállítja a ciklust, és terhesen is vérezhet az ember).

Én tabi mellett fogantam. Illetve 1 ismerősöm van, akinek szintén tabi mellett lett gyereke.

2017. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Gumi csak nagyon ritkán szakad ki, kivéve ha szörnyen ügyetlen a használója. Nekem 10 év alatt egyszer fordult elő.

Tabletta ha normálisan szedik, 99% fölötti a hatékonysága. Azaz 1000 ezt használó nőből egy év alatt kevesebb, mint 10 esik teherbe. Persze nem lehetetlen tabi mellett a terhesség, de nagyon-nagyon valószínűtlen.

Ha kimarad néhány szem, akkor persze csökken a hatékonyság.

2017. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. júl. 26. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

15 éve élek nemi életet, ebből kb. fele-fele arányban védekeztem óvszerrel és fogamzásgátlóval. Soha nem szakadt ki egyetlen óvszer sem és a fogamzásgátlóval sem volt gond.

Egyszer voltam terhes, van egy kisfiam és ő tervezett volt.

2017. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Én azt mondom a biztonságos szexet válaszd. Ha a pasi elmegy vegye ki s nem kell aggódni. Menjen a szádba, testedre stb - pasik azt is szeretik, már csak a látvány miatt.

Gumit hanyagoltuk, mert zavart mindkettönket. Fogamzásgátló- hízás sok esetben, pl nálam a szexuális vágyamat csökkentette s szinte el el löktem a párom, pedig imádom a közösülés minden pillanatát.


Nem tudom hány éves vagy, de főleg fiataloknak nem javasolt a gyógyszer. Nem véletlen korhatáros, mivel 18 felett te döntöd el "mit teszel".

Nagyon nem jó a tabletta, nem csak ezek a kisebb dolgok miatt. S persze nem 100% os itt se a védelem.

Arról nem is beszélve, hogy kicsit átgondolod:

> ha egy élet kialakulását megakadályozza, te elhiszed, hogy az adott termék nem okozhat kárt a szervezetedben?


Igaz nem könnyű ez a gyógyszer előállítása, de ez is csak MARKETING. Pénzről szól első sorba manapság, mint pl egy ingyenes online game, valamiből azt is fenn kell tartani s kell fizetős dolog bele - nem az emberekért "értünk" csinálják. Nekik munka s biznisz.

2017. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyből letettem. S amikor megismerkedtem egy gyógyszeriparba dolgozó nővel, akkor elhatároztam, akit csak lehet lebeszélek róla.

Mondjuk én amúgy se voltam soha gyógyszerpárti, legutobbit is több mint fél éve vettem be november tájt utazás alatt.


Sok dologról ha kiderülnének a dolgok szerintem sokk hatása alatt lennénk.

Pl Yamuna forgalmaz kozmetikai stb cuccokat; az üvegvázás tusfürdő alapja ablakmosó folyadék... (dolgoztam náluk)

2017. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!