Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késhet a menstruációm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Május 7.-èn, utoljára pedig június 8.-án jött meg. Ebben a jónapban pedig kèsik (elvileg 10.-èn kellett volna megjönnie). Az előjelei (pattanások, mellfeszülès, mellfájdalom) megvannak.

Tegnap elött csináltam egy tesztet ès negatív lett, szóval kicsit megnyuhodtam. Ha továbbra is kèsik csinálok majd mèg egy tesztet, de aggódom. A hasamban nem èrzem "a meg fog jönni èrzèst", nèha azt hittem èrzem de nem tudtam eldönteni hogy csak bekèpzelem vagy ez más hasfájás vagy tènyleg hasgörcs.

Nem tudom mi a baj. Tudom,sok oka lehet hogy kèsik, de ennyit mèg nem kèsett sohasem. 20/n


Veletek volt már ilyen?


2017. júl. 17. 12:49
 1/6 Loketion ***** válasza:
van az a nőgyógyász nevű dolog... lehet jobban ért hozzá, mint a gyk népe..de lehet tévedek...amúgy stressztől is késhet és minden egyébtől..
2017. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tényleg rengeteg mindentől késhet.

De az egyik legfontosabb kérdés, szexeltél e és védekeztél e.

Ha nem simán lehetsz terhes. Lehet késői ovu és ezért nem mutatja még a teszt.

De pl nekem előző hónapban 40 napra jött meg és az is csak pecsételés volt, pedig késni sem szokott és elég sok is van.

2017. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből semmit nem lehet megmondani. Simán kimaradhat egy hónap nagy ritkán, és az is természetes lehet, hiszen nem vagy gép. De a fő kérdés, hogy történt-e védekezés nélkül szex?

20N

2017. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Védekezés nélkül egy két percig volt,hogy együtt voltunk kb 2, max 3x, de nem élvezett belém. Igen, tudom hogy így is van rá esély hogy teherbe estem..

De ha kimaradna,akkor is feszülne a mellem?

Félek nagyon. A tesztet mikor ismételjem meg?

2017. júl. 17. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Feszülhet a kell akkor is. Tesztelni két héttel aktus után érdemes.
2017. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggeli teszt is negatív.
2017. júl. 18. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!