Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex utáni vérzés mire utalhat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex utáni vérzés mire utalhat?

Figyelt kérdés

Tegnap este feküdtem le a barátommal, ma délután lett véres a WC papír. Ez szexutáni vérzésnek számít? Elkezdtem utána olvasni és most beparáztattam magam, hogy rákos lehetek...

Azt még hozzátenném, hogy a múlt héten is voltunk együtt, és pecsételgettem a hét közepén (ja és amúgy fogamzásgátlót szedek már évek óta), akkor azzal paráztattam be magam, hogy terhes lehetek, és elkezdtem számolgatni össze vissza, hogy elvileg mostanában lehetett peteérésem, de elvileg ugye tabi mellett nincsen peteérés...

Akkor ez a mai akár lehetett beágyazódási vérzés a múltkori aktusból....


A szex utáni vérzésről nagyon csúnyákat ír az internet, de ha tegnap este 11 körül voltunk együtt és én most fél 4 körül véreztem, akkor az szex utáni vérzés?


Tudom, menjek el orvoshoz, teszteljek, stb, de tesztelni még nem tudok,mert a múltkori óta nem telt el elég idő, orvoshoz majd elmegyek, de szombat van....


Segítség.:(

Kérlek, hogy a gonosz bunkó válaszolók kíméljenek, mert volt már hogy kérdeztem itt és sírtam utána olyan gusztustalan válaszokat kaptam....


Köszönöm


2017. júl. 15. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hirtelen nyomta be és kicsit kisebesedtél benn szerintem nem lesz semmi baj
2017. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, ennyire ne aggódd túl.
2017. júl. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyen velem is történt pár hónapja. az okát nem tudom, arra gondoltam, hogy a barátom felsérthetett esetleg a körmével és ahogy pisiltem a nyomástól felszakadt a seb. terhes mondjuk nem lettem, mert most is épp szenvedek a piroskától:( :D de szerintem nyugodj meg. az internet amúgy is nagyon rossz orvos lenne, ha orvos lenne, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni:)
2017. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!