Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ha aktus közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha aktus közben kiszakad a gumi, érzitek, mikor a párotok elmegy?

Figyelt kérdés
A barátommal több alkalommal is voltunk együtt, és kicsit aggódom, mivel pár napja késik a menzeszem, bár mindig is rendszertelen volt, de olyan soha nem történt, hogy kimaradt volna.
2017. júl. 15. 13:22
 1/2 anonim válasza:
100%
Nekem még sosem szakadt ki, viszont amikor fogamzásgátlót szedtem, óvszer nélkül feküdtünk le. Nem nagyon lehet érezni, ha elmegy, maximum annyit, hogy lüktet a pénisze. De szerintem ha kiszakadt volna a gumi, észrevettétek volna, egyelőre ne aggódj.
2017. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez ilyen óvintézkedés, a továbbiakra: miután a barátod levette a gumit aktus után, célszerű végignyomogatni, hogy nem ereszt e valahol. csak pár perc, és megkímélnétek magatokat a parázástól:)
2017. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!