Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlóval megoldódna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen :) kérdése:

Fogamzásgátlóval megoldódna ez a probléma?

Figyelt kérdés
Nemsokára 20 éves leszek. 14 éves korom óta menstruálok. Eddig szabályos volt a menstruációm, mindig napra pontosan megjött.De valahogy az elmúlt egy évben szinte mindig késett, persze pár nap még nem a világ vége. Ebben a hónapba már 2 hete meg kellett volna jönnie. Terhes biztos nem vagyok, viszont engem ez nagyon zavar, mert igy nem tudok tervezni semmit, mert ha megjön akkor általában nem szeretek menni sehova , mert nagyon rosszul vagyok . Szerintetek ha elmennék nőgyógyászhoz ő irna fel fogamzasgatlot ami helyre rakna?
2017. júl. 15. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy elsősorban nem a fogamzásgátló tabletta miatt, hanem egy kivizsgálás miatt lenne érdemes nőgyógyászhoz fordulni? Az, hogy éveken keresztül teljesen rendszeres volt a vérzésed, és egy éve folyamatosan problémáid vannak ezügyben, lehet, hogy valamilyen hormonális vagy nőgyógyászati problémára utal. Menj el orvoshoz, mondd el neki, mióta tapasztalod ezt, és először vizsgáljon ki, nincs-e valami konkrét oka annak, hogy a ciklusod megbízhatatlan. Nem normális, hogy hetek óta késik a vérzésed ennyi idősen, ennyi év menstruálás után.
2017. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben . Köszi a választ.
2017. júl. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!