Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló tárolása!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátló tárolása! Meg vagyok zavarodva. Hogyan kellene?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek már több, mint másfél éve, viszont úgy kb fél éve megváltozott a gyógyszer leírása, és már benne van, hogy 30C alatt érdemes tárolni. (Eddig még nem igényelt kulonleges tárolást.)


A nagy nyári melegben gyakran felszökik a hőmérséklet 30 fok fölé, így feltettem itt egy kérdést arra vonatkozóan, hova tegyem akkor...

Természetesen eszembe jutott rögötn nekem is a hütő, amit aztán sokan javasoltak, és persze meg is kaptam, hogy dehülyevagyok hogy erre nem gondoltam.. :D Gondoltam, csak eközben arra is, hogy hátha a túl hideg sem lesz neki jó.


Most olvastam egy internetes doktor fórumán, illetve kaptam egy új hozzászólást is, miszerint a hormonkészítményeknek sem a 25C feletti, sem a 15C alatti hőmérséklet nem jó...

Két hete úgy szedem, hogy a hutoben volt tárolva. Most akkor elrontottam, vagy mi a fene...?



2017. júl. 14. 16:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Elszámoltam; másfél hete szedem így.

Túl paranoiás vagyok?

Mindenesetre kivettem a hutobol.

2017. júl. 14. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az íróasztalom egyik fiókjában tárolom, de van aki éjjeli szekrényben, konyhaszekrényben vagy fürdőszobaszekrényben tárolja. Mindegyik viszonylag hűvös, de nem olyan hideg, mint a hűtő, így alkalmas a gyógyszer tárolására.
2017. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Lett attól baja, hogy (egyékbént a maásodik héten), hűtőben volt?

Végigolvastam megint a tájékoztatót, és nem ír benne olyat, hogy hűvös helyen nem szabadna tárolni, csak azt, hogy 30 felett ne.

2017. júl. 14. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha egy hétig mondjuk nyaralás miatt más hőmérsékleten tároltad, attól nem lesz baja, ebből kiindulva a másfél hét hűtőben tárolás sem árthatott neki sokat.
2017. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!