Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló okozza vajon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló okozza vajon nálam a hüvelyszárazságot?

Figyelt kérdés
3 hete szedem, első héten semmi nem volt, aztán migrénszerű fejfájástól szenvedtem, az elmúlt 1 hét után. 1 hete viszont azt tapasztalom, hogy száraz a hüvelyem, maga az aktus is fájdalmas volt, be sem nedvesedtem, ez a tünet is elfog múlni? Vagy gyógyszert kellene váltanom?

2017. júl. 10. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező!

Nem merek semmi írni, mert állandóan lepontoznak, holott csak tapasztalatról szoktam írni.

Én ellenzem a fogamzásgátló minden formáját, csak akkor ha nagyon muszáj (női problémák miatt) kell szedni.

Nekem a házasságom ráment erre.

Az exem akivel 14 évig házasságban voltam, rendszeresen küzdött ezzel, rövid idő alatt már a szexuális vágya is nagyon lecsökkent.

Válás előtt hagyta abba a gyógyszert egy jó évvel, és lám milyen érdekes, mire elváltunk, addigra helyére került a nemi életünk. (már késő volt megmenteni sajnos).

Én felajánlottam, hogy kiszállok időben, de szerette ha belemegyek, hajthatatlan volt a fogamzásgátlást illetően.

10 év távlatából már nagyon sajnálta, hogy nem hallgatott rám akkor.

Egyébként a következő kapcsolatom is hasonló volt, de legalább Ő már hallgatott rám, mondjuk volt is miért.

Olyan gyakori és erős migrénes fejfájás gyötörte, hogy már mindent kipróbált, hogy kiderítse mi okozza.

(ma már nem szedi).

2017. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátlónak sok mellékhatása lehet az első pár hónapban, akár ez is.

Van abban valami igazság, amit az előző válaszoló írt, nekem női problémák miatt kell szednem.

2017. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első három hónapban lehetnek mellékhatások (mint a hüvelyszárazság), mert még csak most szokik hozzá a szervezeted. Ez normális. El fog múlni.

20N

2017. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy a fogamzásgátló okozza.

Viszont egyáltalán nem törvényszerű, hogy ez el fog múlni 3 hónap után. Nekem sem múlt el. Abba is hagytam, mivel minden hónapban a hüvelyszárazság mellett fertőzéseim és irritációim voltak, nemi életünk a férjemmel már nem volt. Hiába tettem meg mindent, hogy kezeltessük közösen, megszüntessük a problémát orvosi kezelés által, akkor is visszajött. Másfél évig küszködtünk így. Több váltás is volt a tabletták terén. És akkor sem maradt abba a probléma. Ahogy abbahagytam a fogamzásgátlót, a problémáimat mintha elvágták volna.

2017. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonlo gondom a bogyóval. Huvelyszarazsag, sikosito kellett az aktushoz. Remélem nalad elmulik, ha megszokja a szevezeted. Nekem vegig jelen volt.
2017. júl. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!