Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi időn belül lehet még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időn belül lehet még bevenni az adott szem fogamzásgátló tabit?

Figyelt kérdés
20:00-kor szoktam bevenni és Pl.: tegnap 19:45-kor vettem be? ez sok idő? mennyivel előtte ill. mennyivel lehet a megszokott idő után bevenni a tablettát?
2008. okt. 17. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az adott idő előtt nem nagyon szabad bevenni, de az a negyed óra nem sokat számít. Az adott idő után pedig 6 órán belül lehet bevenni.
2008. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Előtte 1-2 órával még simán belefér, gondolj bele; óraátállításkor is egy órával hamarabb veszed be! :) Ha bulizni megyek én is 1-2 órával hamarabb veszem be. 12órát lehet vele késni és nem 6-ot. Nem tudom, honnan vette ezt az előző válaszoló....
2008. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszadóval értek egyet mivel tényleg legfeljebb 12 órát lehet vele késni, többet nem. Velem is előfordul mikor hamarabb vagy később veszem be egy kicsit, de az belefér.
2008. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Lol... szerinted negyed óra az számít valamit? annyi idő alatt még kígyómarásba is nehezen lehet belehalni.

Aki ennyire parázik, az ne dugjon.

2008. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
20.00.00 mp... lol
2008. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak körülbelülre szedem ugyanabban az időpontban. Úgy értem, hogy mindig lefekvés előtt veszem be, van amikor 11-kor, van amikor éjfélkor vagy éjjel egykor. Gondolom, nem percre pontosan kell szedni. :)
2008. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!