Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen méretű óvszer lenne a jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen méretű óvszer lenne a jó?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom így az óvszerek méretezését és nem tudom milyen méretűt vegyek, valaki tudna segíteni? Nagyon nem tudom pontosan mert nincs olyan "mérőeszközöm" csak egy vonalzó az is eltörve de kb. Hossz: 18-19 cm és 3.5 cm vastag

2017. júl. 5. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik tucat óvszer jó lesz rá
2017. júl. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszel többfélét és kitapasztalod hogy melyik a jó!
2017. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átlagos vastagságú a péniszed,úgyhogy az első jó lesz,amit meglátsz a bolt polcán.
2017. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18-19-es hosszhoz 3,5 centi vastagság? Nemá :-D Az olyan lehet mint a hurkapálca. Az átlag 15-16 centihez szokott 4-4,5-es vastagság járni :-P
2017. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!