Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fény és hő hatása a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wori kérdése:

Fény és hő hatása a fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a magyarázatom, ezért elnézést kérek. Szeretném leszögezni,hogy NEM, BIZTOSAN NEM vagyok terhes az előző ciklusom rendben lezajlott. Fogamzásgátló tablettát szedek hónapok óta. A 7 nap szünet után ma bevettem a 8. napona következő szemet, ami azon belül, hogy új levél egy teljesen új 3 havi csomag felbontását is jelentette.

Ez a doboz teljesen bontatlan állapotban az íróasztalomon volt napokig,azonban az asztal felett tetőablak van és ahogy a napszakok változnak a "beszóródó fény" érintette az asztalon lévő dobozt is, feltehetőleg fel is melegítette azt (így belegonolva,hagytam már igy ott könyvet, aminek a borítója felmelegedett) Tisztában vagyok vele, hogy gyógyszert hőnek, közveteln fénynek nem teszünk ki..de ez a helyzet így alakult.

Nem voltam együtt a párommal sem a 7 napos szünetben, sem ezen doboz elkezdésekor (távkapcsolat,így a terhesség lehetősége nem játszik jelenleg. Az említett dobozban három havi fogamzásgátló van, a háziorvosom nem hajlandó felírni,a nőgyógyászom nyaral, így elég nehézkes lenne új levelet iratnom a közeljövőben (nameg..anyagilag sem tenne jót) De! természetesen ha szükséges beszerzem, addig védekezünk másképp. Holnap reggel felhivok egy orvost, mindeképp érdeklődök szakembertől is.


2017. jún. 27. 02:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.Jelnleg senkit nem tudtam megkérdezni a témában, ezért tettem fel ide ezt a kérdést, mert nem hagy nyugodni.
2017. jún. 27. 02:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond de máskor tartsd a fiókodban bár rá van írva hogy hány celzus fokon tárolandó
2017. jún. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!