Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A cypromix tabletta megbízható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cypromix tabletta megbízható fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Tehát ha szedem mert felírták és le szeretnék feküdni a barátommal, gumi nélkül.. megfelelő védelmet nyújt ez a tabletta?
2008. okt. 16. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
persze...ezért találták fel a fogmazásgátlót
2008. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Ezt én szoktam írni!
2008. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem fogamzásgátlásra írták fel hanem hormonszint helyreállításra.. a dobozra rá van írva " fogamzásgátló hatású" és most nem tudom , hogy teljes védelmet nyújt e ( jó 99%) vagy nem..
2008. okt. 16. 18:51
 4/13 A kérdező kommentje:
a dobozra pontosan ez van írva: "kizárólag fogamzásgátlási célra nem adható"."
2008. okt. 16. 18:52
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
mert csak azoknak írják fel akinek aknés (pattanásos)vagy túlzott szőrnövekedése van,ez ien kettőt egyszerre csapós dolog:)véd és a pattanásokat is mulasztja..
2008. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
HA orvos írta fel nekem a gyógyszert( nem pattanásos hanem hormonproblémám van) akkor fogamzásgátlóként is működik a bogyó ugye? mert ez kombinált.. és csak akkor hat az egyik ha....
2008. okt. 16. 22:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na én is pont ezt kérdezem.Én is 2hete szedem,és félek lefeküdni gumi nélkül a barátommal,sőt nekem még a pattanásaim se nagyon múltak el.Mondjuk nem vagyok nagyon pattanásos...De akkor ezek szerint véd,akkor én is megnyugodtam.
2008. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

de ez a baj hogy nem tudom pontosan hogy véd vagy nem :(

mindenki mást mond..

2008. okt. 16. 23:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj rá van írva a tájékoztatóra,h. véde,és nekem is a nődoki írta fel fog.gátlóként.Szal én ebben bízom.
2008. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
73%
Sziasztok!nekem a patanások és a rendszertelen menstruácio meg persze az miat is írták fel a cypromixet!most keztem el az ötödik levélel és eddig nem volt semmi gond!igaz kicsit roszul voltam meg vagyok is tőle de nem görcsölö ha menstruálok mag nem vok nagyon beteg és e melet minden hónapban pontosan leszek beteg:)nekem azt mondták h az elsö 1 hónapban azért vigyázunk meg használjunk gumit is!Szerintem megfelelö csak majd egy idö után váltani kell másik gyógyszere!
2008. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!