Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Öt hónapja szedek tablettát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt hónapja szedek tablettát, de abba akarom hagyni. Mit tehetek (azoknak szól akik voltak már így! )?

Figyelt kérdés

Szóval az ötödik levél első hetében járok. Az első 3 hónapban más gyógyszert szedtem, de a libidóm nulla volt. Így váltottam. A mostanit egy hónapja szedem. Azt hittem talán jobb lesz tőle, de nem. Tiszta paranoiás letten, rosszul érzem magam a bőrömben, egész nap csak feküdnék vagy sírnék. Sokszor előfordul végtag vagy alhasi fájdalom, szurkálás. Nem tudom hogy a tablettától van e, de nem vagyok benne biztos hogy tovább szeretném szedni.

A kérdés: A megkezdett hónapomat most szedjem végig, vagy közben is abbahagyhatom? Kellene orvoshoz mennem?


2017. jún. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A tájékoztató nem tér ki rá?
2017. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rajtad áll, hogy végig szeded-e, én a helyedben nem tenném. Csomagold össze a gyógyszert, és add le a patikában. Valószínű, hogy a gyógyszertől fáj itt-ott, de én a helyedben még is elmennék kivizsgáltatni magamat, az én lelkem így lenne nyugodt.
2017. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy bármikor abbahagyhatom, de az a betegtájékoztató. Nem azt mondom átvernek vele, de nagyon sokan panaszkodnak egy csomó mellékhatásról, abbahagyás után. Ráadásul úgy hogy szünet után nem szedték tovább. Nem tudom hogy hatna a ciklusomra ha egy levél közben csak úgy abbahagynám. :(
2017. jún. 11. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz es kerdezd inkabb ot meg. Mert sztem ciklus kozben abbahagyas miatt felborulhat a ciklusod. De ha ennyire rosszul vagy lehet erdemes bevallalni a kockazatot.

En a "peteeresserkento"tol voltam igy, konkretan zokogtam egesz nap a semmin..

2017. jún. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd csak el a betegtajekoztatonak.

Es ha rossz, ne szedd tovabb, hagyd abba.

2017. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!