Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Missee tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missee tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a missee fogamzásgátló tablettával kapcsolatban. Előnyök/ hátrányok? Bőrproblémákon segít/ ront rajtuk? Súlygyarapodás?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. jún. 9. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Bőrproblémáim nem lettek tőle, bár amúgy sincs kb soha pattanásom. A súlyom semmit sem nőtt, de ez is lehet, hogy azért, mert alapvetően sem vagyok hajlamos hízásra.

Hátránya, hogy kb 3-4 hónap után borzalmas libidócsökkenésem lett, ezenkívül menstruációs görcseim voltak - pedig fogamzásgátló szedése mellett nem kéne, hogy legyen.

Nekem nem jött be, de ez mindenkinél más.

2017. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Most szedem, meg nibcs egy hónapja h elkezdtem. Nekem jott ki tole tobb apro pattanas, de bizom benne h elmulik amint hozzaszokik a szetvezetem
2017. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem problémás volt a bőröm, de étkezés miatt. Miután étrendet váltottam, a fogamzásgátló se nem rontott, se nem javított rajta.

Nekem abszolút nem nőtt a súlyom; egyedüli hatása nálam a libidó növekedése.

2017. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolso elotti vagyok:csak az elso honapban voltak apro pattanasok, mar nincs semmi mellekhatas
2017. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom hogy regi kerdes, de ezzel a retek Missee-vel kapcsolatban ideirom a tapasztalatomat: Novemberben 4 nap kesessel jott meg 4 napra(7-8 nap szokott lenni) majd ugyan ez decemberben is, itt a 2 verzes kozott meg eltelt a 3 het. Ra 2 hetre elkezdtem barnazi, ami 5 napig tartott majd 8 napig vereztem mint az allat. Mikor elmult ra egy hetre kellett vna megjonnie a megvonasosnak, akkor meg nem jott meg mikor kellett volna. Januarba is ez volt, hogy ettol a hosszu verzes vegetol szamitva 2-2,5 het mulva ujra. Ez volt 2 hete, most megint erzem hogy meg fog jonni. 2 hetem van meg a placeboig. 2 eve szedem, koltozes miatt fel eve orvos valtas is volt. Elmentem hozza, es flegman hozzamvagta hogy elofordul. Magan nogyogyaszt kerestem, a honapban fogok menni hozza mert szerintem meg rohadtul nem normalis. Csak egy negativ velemeny a tablettarol. Vigyazzatok magatokra, puszii!
2018. febr. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!