Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzasgatlotol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzasgatlotol lehetséges?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött, este bevettem az elso szemet aztan furdeskor szo szerint folyt belőlem a ver. Ejjel kis mennyiségű ver távozott (de egyebkent sem szokott éjjel olyan sok lenni) viszont ma délelőtt alig par csepp ver távozott most meg mar semmi. Okozhatta a fogamzásgátló? 😱😱

#menstruáció #fogamzásgátló segítség
2017. jún. 1. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem, inkább az a kis stressz amit a fog.gátlótól fölöslegesen teremtesz magadnak.


Én is ezt szedem, tök jó kis gyógyszer. Ne aggódj, csak szedd szép rendesen, és tényleg ne parázz ;)

2017. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem a fogamzásgátlótól van, csak szimplán több vér jött. :) Ne ijedj meg tőle!
2017. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat

Elso válaszoló, igen tegnap picit rastresszeltem az elso szem végett, meghat nem is éreztem májusban az ovut pedig szoktam eros szurast érezni de most ez ki maradt es 17nap késéssel jott bar most h ver nincs enyhe gorcseim azert vannak, a múltkor pedig teszteltem a biztonság kedvéért kétszer is es negativ lett de pl a decemberi teljes egészében kimaradt.

Tenyleg hat egyébként az elso szem?

2017. jún. 1. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hat.

De ha nemi életed van, akkor inkább még ebben a hónapban védekezzetek gumival pluszba, és a kövi levél első szemétől már úgy és annyiszor élvezhet beléd a párod, ahányszor akar. Csak nagyon alaposan és figyelmesen olvasd el a betegtájékoztatót.

2017. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A beteg tájékoztató azt irta h mar az elso védelmet nyújt, de inkabb várok meg szerintem:)

Volt ahol azt írták amugy, hogy azert is lehet ilyen rövid mert nem volt ovu, illetve hormonzavart is írták.. En nem tudom:/

2017. jún. 1. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne lehet még köze hozzá.
2017. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!