Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy értessem meg végre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg végre a párommal, hogy miért ilyen fontos az óvszer? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hormonális problémáim vannak és nem javasolta a nőgyógyászom a fogamzásgátló tbl.-t. A párom viszont nagyon utálja a gumit...mindig jön a dumával, hogy majd időben kiveszi..igen ám, csakhogy múltkor sem sikerült ez a mutatvány. Még szerencse, hogy elég karakteres voltam és húzattam fel vele gumit:). Mikor megláttam hogy a gumi belsejébe ment megmutattam neki és erre az volt a válasz, hogyha nem lett volna rajta tuti időben kiveszi 😀. Ez nevetséges. Ráadásul a 100. Kapcsolata vagyok. Nem szeretném emiatt elhagyni, mert minden tökéletes vele, el tudom képzelni a gyermekem apjának is, de nem most, amíg még főiskolára járok.
2017. máj. 30. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

"Múltkor sem sikerült ez a mutatvány"

"Mikor megláttam hogy a gumi belsejébe ment megmutattam neki"

Ezeket én nem értem.

Most akkor próbáltátok már gumi nélkül, de nem tartotta be a szabályokat, vagy csak te érzed úgy, hogy nem tartaná be.

Adj neki egy esélyt olyan időben amikor nagyon kicsi rá az esély a terhességre.

Ha azt látod, hogy nem tartja be a játékszabályt, akkor nyugodtan repítheted is, mivel akkor nem apának, de még barátnak sem való, aki kockára teszi az "egészséged".

2017. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
100. Kapcsolat? :O biztos h o lesz a gyerekeid apja? Mert nekem ugy tunik h meg most sem komolyodott meg... eleg kisfius ahogy hozzaall ehhez a dologhoz :/ egyszer hitesd el vele h terhes vagy, megneznem h meg mindig ugy gondolja-e :D mondjuk ez egyenfuggo, biztos van aki egy ilyen trefan nagyon kiakadna de sztem megerdemelne :D vagy vidd el doktor nenihez h magyarazza el neki :D najo viccelek, beszelj vele normalisan! Mondd meg, ha ferfi akkor belatja h nem lehet felelotlen oszt kesz :)
2017. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Vicces írás nagyon, a gumi azért van ám rajta hogy akkor "beléd élvezhet".Miért kellett volna neki kihúzni?:)18/F
2017. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Tenyleg, remek valasztas, gratulalni tudok hozza. Az meg hogy hangyanyit sem torodik veled es a te testeddel? Utalja a gumit? Hat, vegulis nem is ot fogjak tagitani majd abortusz elott, te meg majd szepen osszeszoritod a fogadat, ahogy kell:). Az meg hogy egyaltalan lefekszel vele igy, hogy elotte ki tudja miben es hol jarkat gumi nelkul...

Nevetsegesek az ilyen ferfiak, de azok is, akik ilyen felelotlen barmokkal vannak egyutt.

2017. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Én hosszú, komoly kapcsolatban biztosan nem gumiznék. Számomra így élvezhetetlen és minősíthetetlenül szar a szex.

Alkalminál, szexkapcsolatnál alap, de basszus a párommal?! kizárt dolog. Nálam ez váló ok. :D

Abszolút megértem a párod.

Ja és képzeld egyetlen gyerekem se született, de abortuszra se küldtem eddig senkit.

2017. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Attól is komoly egy kapcsolat hogy nem kell óvszert húzni mint a gyerekeknek. Te még elég sügér is vagy ráadásul, csoda ha kihúzzátok a nyarat együtt...
2017. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
És ha az előváladéktól leszel terhes akkor küld Abortuszra? Vagy nem sikerül a mutatvány és egy pici sperma kerül beléd akkor meg küld hogy esemény utáni tablettát vegyél be és tönkre vágd a szervezeted? Szerintem a Párod szimplán önző. De próbáld meg a Méhszájsapkát vagy a Pesszáriumot egyim se horomnális fogamzásgátló módszer!!!!!!
2017. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Egye fene én megszekszellek gumiban is, ha kéred :) Meghozom ezt az áldozatot érted!
2017. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
100. Kapcsolata, de én vagyok az első komoly. És megkomolyodott, ezen a téren vannak egyedül problémáink.
2017. máj. 30. 18:38
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgymeg nem, még nem engedtem meg neki gumi nélkül. Nem azt írtam, hogy nem húzza fel, hanem hogy nem akarja!! És elég hangulatromboló, hogy még nem is szexelünk, de már megy a vita.😀
2017. máj. 30. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!