Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztonságos a NuvaRing hüvelyg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonságos a NuvaRing hüvelygyűrű? Meg lehet benne bízni annyira mint a gyógyszerben?

Figyelt kérdés
Én a gyógyszert nem bírom. Legalábbis 3 hónapig szedtem bogyót és elég fura tüneteim voltak. Jobban fájt a hasam mint mensinél, ingerült voltam nagyon stb.. Orvosom a hüvelygyűrűt ajánlotta, mert azt mondta hogy lehet a tabit nem bírja a májam. Vélemény? Am 16 éves vagyok
2008. okt. 15. 18:58
 1/3 A kérdező kommentje:
minden mensinél <- bocsi ezt akartam írni
2008. okt. 15. 18:58
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Nekem is ajánlotta az orvos a gyűrűt. De nem tudom mi lesz ha rosszul rakom fel? vagy kényelmetlen...mert 16 évesen azért a hüvely nem úgy tágul mint szülés után. Ezek után más gyógyszert írt fel, azzal minden rendebe volt. :)
2008. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem egy merev gyűrű, nem lehet kényelmetlen. Valami gumiszerű anyagvól van, puha. Rosszul nem nagyon tudod felrakni, mert ze nem fizikai akadályt képez a sperma előtt, hanem folyamatosan egy bizonyos adag hormont bocsát ki. Biztonságos, mint a tabletta.
2008. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!