Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Okosdrogok és fogamzásgátló?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okosdrogok és fogamzásgátló? (modafinil)

Figyelt kérdés

Tanuláshoz vettem be ma 300 mg (másfél tabletta) modafinilt, de sajnos nem olvastam előtte arról, hogy ez befolyásolja-e a fogamzásgátlók (konkrétan Jangee-t szedek) hatását. Magyarul nyilván nem találtam semmit a témában, de azért hátha van itt valaki aki tapasztalt ilyesmiben. Amúgy is szükség van egy hétig kiegészítő védekezésre mivel antibiotikumot is szedtem, de egyes helyeken a modafinil esetében egy egész hónapot írtak. Lehetséges ez?

Egyébként nem hatott rám a modifinil, ezért nem is tervezem tovább szedni, nem tudom, hogy ez számít-e.



2017. máj. 25. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Amig drogozol hasznalj gumit mert üti az fg. Hatékonyságát. És drog melkett nem szerencsés teherbe esni mert majd egy fogyatékos gyereket szülsz aki neked nem fog kelleni és az állam majd az én pénzemből meg mások pénzéböl tartja el. Szóval használj Óvszert!!!
2017. máj. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Jah és 1-1,5 max 2 hónapig kell a kiegészítő védekezés. Egy ismerősöm mondta aki ugyan ezt zabálta mint Te
2017. máj. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem kioktatást kértem. Másrészt miből gondolod, hogy egy esetleg sérült gyerek nekem 'nem fog kelleni'? Sajnálom ha csupán a kérdésem alapján ez a benyomásod, megnyugtatlak, nem így van.
2017. máj. 26. 08:03
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert néha egy egészséges gyerekkel is nehéz nem hogy egy fogyatékossal. Érdekes régen is le vizsgáztak le diplomáztak drogok nélkül. Én is Fősulin vagyok tudom h nehéz de nem drogoznék? Miért.drogozol azért h tovább maradj ébren? Hát basszus igyál egy jó erős fekete kávét
2017. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Utánanéztem ennek a "csodaszernek":

[link]


Ez egy gyógyszer..., amit beteg embereknek találtak ki... Te beteg vagy? Nem... Akkor minek használod?


Igaza van Felhőcskének, enélkül a vacak nélkül is el lehet végezni az egyetemet, hidd el, előtted már jó páran megtették. Ennél a méregnél még a fogamzásgátló hatásának csökkentése a legkisebb baj.

2017. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Mielőtt jönnél valami frappáns ("nem is ismered") válasszal, hadd áruljam el, hogy államvizsga előtt én is használtam agyserkentőt. Semmi durvát, csak memolife-ot, de ez is annyira kiütött, hogy a használat befejezése után még napokig fájt a tőle fejem. Köszönöm szépen, soha többé nem kell ilyen vacak.
2017. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
A Modafinil nem ér semmit ez egy gyógyszerészeti átverés. Fáradság ellen szedjél D-vitamint.
2018. nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!