Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a terhességi tesztre az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klaudy448 kérdése:

Ha a terhességi tesztre az van írva hogy 7nap utan kimutatható a terhesség akkor ez igaz?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy kell 15-20napot is várni. Most akkor elhihetem-e azt amit a teszt mutat a 10.napon?

2017. máj. 15. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív teszteredmény szinte biztosan azt mutatja, hogy terhes vagy, igen, hihetsz neki. A negatív esetben viszont nem olyan biztos! Sok sikert a gyermekneveléshez!
2017. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mutatta hogy negatív.Még nem szeretnék gyereket.
2017. máj. 15. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Az aktus után vagyis a baleset után kell 2hétre rá tesztelni. Szóvl neked még korai,lehet hamis az eredmény igen. De ,miért nem tudsz védekezni,ha ennyire nem akarsz gyereket?? Könnyebb utólag rinyálni?!
2017. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Rinyálni etc... könnyű kijelenteni, nem tudjuk mi volt. Ki is szakadhatott a gumi például...


Várd meg a 14. napot, az már biztos lesz.

2017. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szakadt ki a gumi csak annyi történt hogy spermás lett a kezem és utánna véletlen hozzá nyúltam a vaginámhoz, de nem teljesen a hüvely nyíláshoz hanem kb 2-3cemtire tőle, és utánna gyorsan le is töröltem.
2017. máj. 15. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Láttam a másik erre vonatkozó kérdésedet. Rohadtul meglepő lenne, ha ettől terhes lennél. És ezt ott is írták. Fizikai képtelenség. De ha mégis, a gyerek neve Jézus legyen.
2017. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Édes Istenem! Miért vagy ilyen hülye??
2017. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől nem leszel terhes!

A terhesség pedig úgy működik, hogy megtörténik a megtermékenyítés, ez nem rögtön a sikeres aktussal egyidejűleg történik, majd pedig kb. 10 nap mire megtörténik a beágyazódás is. Ezt követően kezd el termelődni a HCG nevű hormon, amit kimutat a terhességi teszt, ezután lesz pozitív. Ha ezt összeadod, akkor kijön kb. a 2 hét, vagyis sikeres aktust követő 2 héttel mutatja ki legkorábban a teszt. Ha korábban megtörténik maga a beágyazódás, akkor előbb is kimutatja, de minél később tesztel az ember, annál biztosabb az eredmény.

De nyugi, te ennyitől nem lettél terhes!

2017. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15nappal (peteeres)aktus utan szoktak javasolni a tesztelest. Nekem mindig csak pont a 15.napon lett pozitiv, mas formumokban 9-10.napon is tesztelt pozit.Egyenfuggo.

De Te nem vagy terhes nyugi.

2017. máj. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!