Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy nem veszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nem veszem észre hogy elélvezek? 18/F

Figyelt kérdés
Ma elveszitettem a barátnőmmel a szüzességem, és most parázok, mert volt 4-5 perc amikor még nem volt rajtam óvszer,de utánna húztam,most pedig attol tartok, hogy nem vettem észre hogy elélveztem.Lehetséges az ilyesmi?

2017. máj. 7. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd már,hogy nem volt még orgazmusod ezelőtt?
2017. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemethkaroly ***** válasza:
100%

Esééélytelen. 200% esélytelen. A férfi orgazmus sokkal erősebb (s rövidebb) és dominánsabb mint a női. Rengeteg izom feszüléssel jár. Rengeteg erővel. S egy igen jó adag sperma kijön közbe amit ténylegesen bele kell lüktetned a punciba.


Amitől tartsál viszont, hogy nem kell élvezned ahhoz hogy terhes legyen a nő. A kedves evolúció úgy tervezte a férfit, hogy van ez a "pre-cum" dolog.

Röviden a síkosító folyadék ami aktus során kijön, az elég sok spermát tartalmaz. Azaz, minél jobban élvezed annál tutibb hogy teherbe ejted. Az élevezés az csak ennek a koronája.


Ha a lány tudja mit csinál, oké. Ha nem, teszt. Ha terhes és megakarja tartani akkor szerződés hogy semmi közöd hozzá te lemondtál az apaságról, s ő akarja megtartani magának. Avagy felneveled.


Mivel óvszert használt a lány az első 4-5 percben egy szűz srácnál ezért vagy nagyon tapasztalatlan, vagy nagyon ostoba.


TESZT AZONNAL.

2017. máj. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Verted már ki magadnak? Az emberek általában el szoktak élvezni ha orgazmusuk van.
2017. máj. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A terhességi teszt az hogy müködik, már most másnap is kimutatja biztossan?

Tapasztalatlanok vagyunk, tudom hülyeséget csináltam, nem kell mondani.

2017. máj. 8. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A teszt 14 nappal az aktus után mutat pontos eredményt. De leginkább a következő menstruáció első napján (ha már késik).
2017. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemethkaroly ***** válasza:

...vidd be a nőgyógyászhoz, beszéld meg vele, kérjetek tanácsot egyéb. Azért van ott a nő hogy segítsen neked.

Időpontot ne kérj, mert Sürgős az esett. Azonnal menjetek be, ő megmondja mi a teendő.

2017. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!