Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok ti milyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti milyen fogamzásgátlót használtok? Van valami mellékhatása? Híztatok tőle? Mennyi a 3 havi belőle?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Yadinet. Egyelőre mellékhatást, hízást nem tapasztaltam. 7800.
2017. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem akarlak megbántani de az elmúlt napokban ugyanezt a kérdést feltették legalább háromszor. Próbáljatok már visszaolvasni mielőtt kiírjátok huszadszorra ugyanazt. Ha akarod be is linkelem neked mert szó szerint ugyanilyen kérdések vannak ezerszer...

Onnan tudom hogy mindre válaszoltam normálisan de már unalmas.

2017. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Goldlily spiral

2 eve vettem 12.000ert, es 5evig lehet fent. Nincs mellekhatasa, nem kell kemikaliaval tomnom magam, es nem kell kiegeszito vedekezes hanyas, hasmenes vagy antibiotikum szedese eseten.

30N

2017. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nuvaring, nincs mellékhatása, max egy kis libidócsökkenés (nem utasítom el a szexet csak magamtól nem kívánom annyit), 12ezer 3 hónapra.
2017. máj. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Áruljátok már el, hogy mi nem volt hasznos a válaszomban? Leszarom a lepontozást, csak nem értem, mi volt benne, ami miatt nem hasznos?!

2017. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Szerintem nagyon is hasznos a válaszod, én ennek megfelelően pontoztam :)
2017. máj. 8. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Nuvaring. Egy picit csökkent a vágy, de legalább nincs szárazság. Nem híztam tőle.

10ezer körül fizetek a 3 havi adagért.

2017. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!